1 € 1 USD 4,3142marţi 18 ian 2022
Versiune
Mobile
.
Sarmat [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 20:52
+24/52
Daca relatiile dintre doua tari au de suferit dupa asa ceva ... inseamna ca ne-am prostit. Tipul face ce vrea cu vaccinul, dar problema e ca a facut o frauda.
Chitaiti !
Susufler0 [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 20:59
+10/34
Chitaiti !

PS. Nole e deratizat la Melbourne !
Da ?
gmb72 [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 21:11
+15/45
Dar Djokovic cu minciunile - pardon, erorile lui, ah, scuze, nu sunt ale lui, sunt ale celor care au completat documentele, el doar isi asuma niste scapari de memorie in completarea declaratiilor la intrarea in Australia, e de inteles sa nu stii pe unde ai fost in ultimile 14 zile, cand ai agenda asa incarcata ?
Eh ? toata bataia asta de jos, e din respect pentru intreaga lume, nu-i asa ?....
Castiga mai mult idiotul, daca isi asuma faptul ca nu vrea sa se vaccineze, ca nu are incredere in vaccin si ca nu i se pare corect sa fie discriminat pe tema asta. Si daca forta intrarea in Australia cu textul asta, poate avea mai mult succes. In schimb, a ales o cale plina de lasitate, minciuni si falsuri, iar familia lui asociaza ceea ce i se intampla cu o atitudine contra Serbiei. Asociere care ar fi corecta, daca toti sarbii ar fi asemeni lui - lasi si mincinosi, ceea ce intreaga Istorie ne arata ca NU sunt deloc asa...
Novaxx
lildroplet [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 21:13
+13/35
si complexul inferioritatii nationale. Pocainta mondiala, sa ne ierte sarbii!
serbia e o natiune esuata..
Ismail Paine de circ [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 21:23
+15/43
.. nu vreau sa stiu ce era la gura romanilor daca prostu asta era d'al nostru...
Rupții pământului
Dogul [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 21:32
+29/49
Ei, noi, bulgarii si încă vreo câțiva…rupți in fund, dar cu gura maaaare. :)))
Sunt si alea
copci [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 21:34
-16/40
Exista si acele minciuni, pentru care merita sanctionat exemplar, insa retragerea vizei s-a facut pe motive exclusiv politice, cum au declarat si avocatii in instanta astazi. Fiind o decizie politica luata imptriva unui cunoscut cetatean sarb, e normala reactia politicienilor sarbi.
Hebdo
stunt [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 21:47
-9/27
Si de Simona au ras intr-un context mult mult mai pozitiv. Si ce au reusit ?
Dra el nu-si bate joc de noi cand minte?
GeorgeSb [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 21:57
+19/37
Cand a mintit si a completat "din greseala" eronat formularele nu-si batea joc de noi?
Trist, într-adevăr.
Heitarel Troleanu [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 22:00
+11/37
Trist e să vezi cum reprezentanții și personalitățile unei nații demne și oneste se coboară la nivel de cârcotaș și precupeață.

De fapt ei și familia lui NoVaxx Pinocchiovici își bat joc de Serbia, atrăgând antipatii din toată lumea asupra întregii nații, pt modul arbitrar și egoist în care au înțeles să interpreteze toată tărășenia.

NoVaxx însuși e o victimă a lor și a propriilor metehne: prostie cu ghivent, incultură medicală, orgoliu nemăsurat și îndoctrinare religioasă.

Nici măcar nu au puterea să râdă la caricaturile Charlie Hebdo. Apropo, una din ele îl arată pe NoVaxx cu o șapcă cu numele si chipul "sponsorului" Brigitte Bardot. Până și Madame Bardot, la 87 de ani, a avut decența să spună public de ce nu s-a vaccinat (chiar dacă e o scuză neverosimilă)... Isus-Spartacus, în schimb, a declarat într-una că nu spune dacă s-a vaccinat, că nu e treaba nimănui ce face Spartacus cu corpul lui...

Dacă tot vorbim de nații, cel puțin vizavi de pandemie Serbia seamănă bine cu maica Rusie, care a luat-o, ca de altfel și pe surata Ungarie, sub pulpana ei. Prietenii știu de ce.
Au reușit exact ce și-au
Heitarel Troleanu [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 22:24
+5/21
propus: sa râdă, și atât.

Te-ai prins?
intreaba-i pe nepatatii ce-l critica
zaboo [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 22:45
-2/18
ce-ar fi zis daca halepu patea asta... ca imi amintesc cum - in urma cu niste ani - era doliu national ca persecutata din balcani nu gasea sponsor. si mai intreaba-i de ce Messy a scapat de puscarie - desi fusese condamnat.. legile nu-s facute pentru TOTI? inteleg ca un GOAT trabuie sacrificat - dar se va ridica si va reusi
.
Simbad [utilizator], Sâmbătă, 15 ianuarie 2022, 0:04
-3/21
Sârbii dau României lecții la toate capitolele. Fără excepție, că ne place să recun oaștem asta sau nu.
La ce ne bat sarbii?
dowjones [utilizator], Sâmbătă, 15 ianuarie 2022, 7:54
+1/17
La fotbal?
Sunt o natie incapatanata, gura mare si...cam atat!
Raiul trollilor fara creier
Alamicdarau [utilizator], Sâmbătă, 15 ianuarie 2022, 8:19
-5/13
Aici si in Australia, aceiasi tembeli...
LĂLĂIALĂ
Pochi [utilizator], Sâmbătă, 15 ianuarie 2022, 8:22
+11/17
Autoritățile australiene au GREȘIT din prima zi. Trebuia ca în secunda doi Novak să-și ia boarfele în brațe, să-l urce în avion și drum bun cărare bătută. O lege se aplică, nu se discută.
Pai tocmai asta-i triunghiul "amoros"
FortApache [utilizator], Sâmbătă, 15 ianuarie 2022, 8:43
-2/12
Al telenovelei...pe rand toti au dreptate...si sarbul ca n-au reusit sa-l intoarca legal din prima si judecatorul care l-a pus in libertate revocand "revocarea" si ministrul puscariei comuniste care a revocat viza....toti sunt acoperiti de legea idioata care a facut posibila telenovela.

Vrei nu vrei tot la o decizie politica se va ajunge :)))

Vedem duminica.
Ziaristul care a scris asta își bate joc de Serbia
asavreau [utilizator], Sâmbătă, 15 ianuarie 2022, 9:26
+10/12
Nu poate un infractor să reprezinte o națiune. Priviți la Anglia. Au luat toate onorurile unui membru al Casei regale pentru suspiciunea de infracțiune și nu a protestat nici-un ziarist !!!.ziaristul care a scris această tâmpenie ar trebui să renunțe la meserie. Este clar că nu-i ziarist, este pupincurist.
cum sa-i compari pe engleji..
Ismail Paine de circ [utilizator], Sâmbătă, 15 ianuarie 2022, 10:30
+5/9
.. ca societate si mentalitate, cu amaratii astia de sarbi cu gene de turci in ei?
Nole are rezidenta in Monaco.
Statisticianul [utilizator], Sâmbătă, 15 ianuarie 2022, 12:32
+7/9
Oare cine isi bate joc de poporul sarb?
Ne bat la tenis, evident
HandsomeFetus [utilizator], Sâmbătă, 15 ianuarie 2022, 22:49
+2/2
Ce inseamna sa ai ochi de sticla, nu vezi decat ce ti se zice.