1 € 1 USD 4,3575joi 20 ian 2022
Versiune
Mobile
Asta e cea mai mare frica a oricarui lider
Idiotul_fUtil [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 7:34
+9/9
frica de propriul popor.
Mai avem nevoie si de iarba...
Ritzi Pitzi [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 7:43
+1/1
Daca nu se inchid coffee-shop-urile, va fi totul bine...
au si motiv , se intinde coarda prea mult!
Francisc 1 [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 8:51
+4/6
sunt 1000% pentru vaccinare dar in rest m-am cam plictisit de restrictii si alte vrajeli , cine vrea sa-si protejeze pielea se vaccineaza cine vrea sa riste de 10 ori mai mult ( cam asta e raportul morti vaccinati nevaccinati ) nu are decat ! In rest statele sa-si mai vada si de alte treburi ca nu exista doar covid pe lumea asta !
Vineeeee....vaccinul nr 4!
mike123 [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 9:06
+6/8
Deja a inceput campania in Israel!
mda
GigiD [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 9:14
+5/9
"Echipa de experţi (OMT) care a consiliat guvernul de la începutul pandemiei recomandă, însă, să nu se închidă şcolile, colegiile, liceele şi universităţile, în ciuda unei explozii de cazuri în rândul elevilor. OMT consideră că o nouă închidere a şcolilor, aşa cum a fost cazul la începutul pandemiei, ar fi dăunătoare dezvoltării copiilor şi tinerilor."
a mai fost unul portocaliu in america de a recomandat fix asta si i-a bifat twitterul ca este dezinformare si l-a atacat toata media stangista.
Acum ca nu mai e portocaliul presedinte se pare ca e consens ca scolile trebuiau deschise.
Cine dezinformeaza de fapt?
In Olanda nu mai trateaza
Andy500 [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 10:26
-4/6
pe cei bolnavi de cancer pentru ca nu mai au loc sosocii lor in spitale.
Bah, aveti vaccin? Da. Nu vreti sa-l faceti? NU!
Eh, cand va imbolnaviti, mergeti in strada sa protestati, NU mergeti in spitale, sa ocupati locurile acolo aiurea! Ati avut ocazia sa evitati boala. Daca sunteti imbecili, stati la mila Domnului!
Mi se pare un mare kkt sa-i lasi pe altii sa moara, din cauza unor imbecili, cacaciosi, carora le e frica de o intepatura!
al draq virus
GNG [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 11:08
+1/3
in Olanda iese mai repede la vanatoare, nu asteapta ora 20. La draq, la 17 este inca lumina, nu zboara liliecii. Astia insista si 'semnalizeaza" continuu ...
cum
hanu [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 11:39
+4/4
dorm noaptea ma intreb. Dar cum voteaza poporul asemenea specimene e intrebarea mult mai relevanta.
E ca la noi.
Ritzi Pitzi [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 12:01
-1/1
NU se vaccineaza, NU se protejeaza, iar cand se imbolnavesc, jelesc pe la usile spitalelor ca de ce nu au loc.

Nu au loc pentru ca nu putem avea 19 milioane de paturi de spital, ca sa aiba liber la infectare orice roman.
Inainte de vaccinul 4
Andy500 [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 14:52
-1/1
..vine tulpina din Botswana si sa vezi atunci jelanie pe la spitale, din partea sosocilor. Ca daca ai fost infectat cu prima varianta si a doua, ti-au mai papat un pic din capacitatea organelor....nu mai zic de cei care au comorbiditati si inca n-au apucat sa fie infectati de rudele de sosoci.

Vedem noi atunci cine o sa vada ...moneda Botswanei mai de aproape!