1 € 1 USD 4,3575joi 20 ian 2022
Versiune
Mobile
!
tudorr [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 18:38
-12/26
Cam mult... Mai scapam si noi de sosoncari!
nu vad unde s-a gresit
TrickyWicky [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 19:01
-6/32
''Creşte furia populară în momentul critic al pandemiei''
- Ne -au divizat si ordonat ca pe vite
„Cum vrea Cioloş vaccinarea obligatorie a românilor”
-Aici www.votcertificat.ro se vede clar intentia de vot la USR istilor
„Resetarea pregătită de Cioloş şi neomarxişti în România”.
- - Acum ceva vreme erau voci in USR cum ar fi forta motrice Oana Bogdan care vorbea de anularea dreptului la proprietate si de a fi mai fericit in acest fel..
Nu ca temeti hotnews nu va primi nimic
cinevatus [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 19:06
+3/23
Ei sunt pe linia corecta intotdeauna
Numai adevarul stapanilor trebuie promovat
Mihail. [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 19:10
+6/34
In rest, pumnul in gura. Dusmanii poporului trebuie eliminati cu orice pret.
Adevăr...
Lucris [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 19:38
+4/18
Așa este. Stăpânii au dictat.
De-aia e cenzura în floare în ceea ce privește pozițiile publice împotriva vaccinării obligatorii.
Astazi, pretul este 100k
traianw [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 19:44
-3/9
;D
Poate cineva
wintershadow [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 19:58
+1/17
sa explice ce este neadevarat in titlurile pt care au fost amendati?
„Credeţi că oamenii nevaccinaţi vor rămâne fără niciun drept în societate?”;
„Medicii care au alte păreri decât cele oficiale, daţi afară din sistem!”;
„De ce credeţi că se fac vaccinuri fără testări înainte?”
trist
bancheru83 [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 20:10
+6/12
revine viata de dinainte de 89!!democratia trebuie amendata!!!nu avem voie sa avem alte pareri..
amendati pentru 2 intrebari si o inform. oficiala?
gab2 [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 20:48
+5/7
2 sunt intrebari si informatia cu medicii este din prima forma a legii cu certificatul de vaccinare.
Cam mici amenzile pe care le primeste RTV.
Statisticianul [utilizator], Joi, 2 decembrie 2021, 0:11
0/0
La ce enormitati se spun de unii invitati chiar nu pot intelege cum nu sunt sanctionati corespunzator.