1 € 1 USD 4,2693miercuri 27 oct 2021
Versiune
Mobile
Daca victimele ar fi avut...
Sympa [utilizator], Miercuri, 13 octombrie 2021, 22:13
-18/46
Daca victimele ar fi avut drept la port-arma...ar fi putut egala situatia. Asa, n-au avut nicio sansa.
:))
Mistrelutz [utilizator], Miercuri, 13 octombrie 2021, 22:32
-4/16
prea mult bine pe acolo
de data asta...
Ismail Paine de circ [utilizator], Miercuri, 13 octombrie 2021, 23:28
+2/22
... n-a fost religia pacii, astia nu stiu sa traga cu arcul. a fost extrema cealalta.
Inca unul care va primi
Milka Man [utilizator], Miercuri, 13 octombrie 2021, 23:33
+8/32
10 ani de cazare de lux gratuita in loc de spanzuratoare in public sau decapitare...Un animal care incalca dreptul la viata al altei persoane, nu mai poate beneficia de dreptul la viata. Dar na, mai sunt multi care cred in Rai si viseaza la cai verzi pe pereti pana devin ei insisi victime...
Afghanistan sau Arabia Saudită?
jcjc [utilizator], Joi, 14 octombrie 2021, 0:25
+4/22
Unde preferi să te muți ca să ai parte de execuții publice pe placul inimii?
lasa au au arme amerikanii
Scarface1000 [utilizator], Joi, 14 octombrie 2021, 0:41
+3/35
si doar intr-un weekend ( DOAR INTR-UN WEEKEND) in vara asta au fost 500 atacuri armate soldate cu peste 230 morti si 618 raniti!

ai aici stirea pe CNN!

https://edition.cnn.com/2021/07/05/us/us-shootings-july-fourth-weekend/index.html
stai linistit
Scarface1000 [utilizator], Joi, 14 octombrie 2021, 0:44
-1/15
inca cateva atacuri ca si acesta apoi coboara si norvegienii cu picioarele pe pamant cum au coborat Suedezii! Mai jost ai stirile care te vor lasa gura casca :)

https://www.digi24.ro/stiri/externe/ue/probleme-in-paradis-numarul-atacurilor-cu-bombe-a-crescut-cu-60-in-suedia-in-2019-1246847


https://www.digi24.ro/stiri/externe/mapamond/exploziile-bizare-din-suedia-sunt-folosite-grenade-si-bombe-artizanale-pentru-a-teroriza-cetatenii-1215755
umbla cainii
zaboo [utilizator], Joi, 14 octombrie 2021, 0:46
-3/15
cu sagetile in coada
De unde stii?
filosoful.roman [utilizator], Joi, 14 octombrie 2021, 1:04
+2/14
Ai verificat tu?
Mai exact
TrickyWicky [utilizator], Joi, 14 octombrie 2021, 1:08
-8/16
''Nici numărul lor, nici starea lor nu sunt cunoscute imediat.''
Si nici nu vor fi cunoscute vreodata..
False flag pt inlaturarea mai multor drepturi
hei
john70 [utilizator], Joi, 14 octombrie 2021, 5:12
+1/5
chiar era un norvegian convertit la Islam
alo
john70 [utilizator], Joi, 14 octombrie 2021, 5:13
-2/8
Dragule, guvernanti din toata lumea calca in picioare dreptul la viata al oamenilor. Dupa logica ta n-ar trebui sa fie casapiti.
Pesemne ca asta e un cretin nascut dupa executarea Secretarului General.
Iauzi
Costi888 [utilizator], Joi, 14 octombrie 2021, 7:51
+13/17
Si pasta. Drept la port arma. In america sunt milioane de arme. Cum se intampla ca niciodata, dar niciodata, atunci cand au loc acele “mass shootings” civili nu riposteaza?? Pt ca aproape nimeni nu umbla cu arma dupa el :)).
Liberalizarea armelor este o prostie.. tu o sa ti tii arma acasa intr un dulap in tip ce toti dezaxatii vor umbla cu arme pe strazi sau prin scoli.
da
Ismail Paine de circ [utilizator], Joi, 14 octombrie 2021, 8:18
-3/9
am verificat eu
mde,
mongolul [utilizator], Joi, 14 octombrie 2021, 8:24
-3/17
daca norvegienilor li se cere sa-si spioneze si toarne vecinii, pina la urma...
Desi veti sterge comentariul, ramine valabila observatia primului comentator: daca aveau arme asupra lor, se puteau apara si-l impuscau pe ticalos; asa, s-au ascuns ca sobolanii, pina a venit "melitia" sa- l aresteze; si va urma o perioada de vacanta pentru el, in camera decenta ,cu tv, caldura, mincare, asistenta medicala si stoma gratuita. Nu sunt pentru pedepsele capitale, dar cand oamenii au arme poate agresorul fi ucis in actiune. Legitima aparare. Sau voi nu stiti ce e aia?
Pina atunci, stati ca sobolanii, cu frica in sin! Si aveti grija ce faceti si ce legi propuneti; daca intindeti coarda, mereu va aparea cate unul din asta. Sa nu va ia pe voi la ochi si sa nu aveti cu ce va apara. Decit cu "melitia" si ideile voastre gaunoase.
Poate
Popescul [utilizator], Joi, 14 octombrie 2021, 9:29
-5/9
Poate ca e cum spui tu, insa pana la convertire a trait si a fost educat in sistemul norvegian. Daca e cum zici tu, se pare ca sistemul ala crestin si norvegian n-a fost eficient. Daca e cum zici tu.