1 € 1 USD 4,3869luni 29 nov 2021
Versiune
Mobile
PSD-ului
Harald2 [utilizator], Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 19:13
+12/20
ii convine de minune aceasta alegere. De mana cu domnul Iohannis, care a sustinut un om de factura domnului Citu (+banda celor 67), isi vor bate joc de romani.

Doar ca PNL-ul neputincios se va scufunda in preferintele de vot, la fel ca si sustinerea cetatenilor pentru domnul Iohannis, in timp ce PSD-ul va mai acumula cateva procente.
te asteptam ca sa te sustinem!
Antenistontel [utilizator], Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 19:33
+6/14
.
hahaha
nash pandelica [utilizator], Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 19:47
+2/14
va fi un guvern facut la grivco, de unde stim ca ne vin premierii. ma rog, propunerile.
deci, pupat peatza 'dependentii, usl sau pieirea. doar doua variante pt. cuplul de iubire, klauz- florinel.
ca anticipate nu va dori nimeni. poate doar aur, pmp si lde dottore.
fruntea sus, viitorul nu e vis !
Ești penibil PSD-ule
Shaolin [utilizator], Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 20:50
+4/10
Se vede de la o poștă susținerea pe care i-o porți Ducelui de Râpă.
La masa sau sub masa?
Addi [utilizator], Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 22:31
-1/7
Cât va mai rabda poporul acesta sa fie condus de la masa sau de sub masa? Cât vom continua sa fim poporul turmentat "și eu cu cine votez?". Alegem fericiți între 2 rele și nici măcar nu avem norocul de a alege Raul mai mic. Chiar nu ne este clar că acești indivizi conduc doar pt ei și pt grupurile de interese din spatele lor? Exista in Romania un om suficient de puternic care sa reziste serviciilor și grupurilor de interese și să declanșeze p mișcare de reforma profundă în tara asta? O personalitate că Maia Sandu ? Poate Kovesi?
Citu a castigat cu ajutorul PSD si CCR
vlad.pe [utilizator], Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 23:09
+5/11
PSD putea da usor jos guvernul dar a tras de timp pana la congresul PNL, ce convenabil pentru cuplul Klaus Iohannis - Florin Citu, sa ne amintim de aceste momente cand Iohannis ne va cere sa votam PNL sa nu castige PSD.
>>>>
chhe [utilizator], Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 23:18
-5/5
Asa cum a facut cand a guvernat Ciolos?
De ce nu...
rsumy_ [utilizator], Duminică, 26 septembrie 2021, 5:25
0/4
... chiar Maia Sandu?
Are cetățenia română.