1 € 1 USD 4,1999duminică 19 sep 2021
Versiune
Mobile
Raspunsuri pe principiul: "Alta intrebare!"
Harald2 [utilizator], Miercuri, 21 iulie 2021, 16:21
+14/22
Parca am mai vazut acest film, doar ca atunci era un guvern PSD.

Poate PNL incearca sa spele macar de ochii lumii imaginea partidului si sa-l indeparteze pe domnul Citu (si pe cei pe care si i-a adus in preajma pe posturi de consilieri, purtatori de mapa etc.) pana nu-l distruge cu totul.

Nu sunt un mare fan al PNL, dar trebuie sa ne intrebam si unde se vor duce voturile celor scarbiti de acest spectacol al prostiei, coruptiei, nepotismului... (mai puteti adauga si altele).
Citu
victor L [utilizator], Miercuri, 21 iulie 2021, 16:26
+12/22
sa foloseasca raspunsurile lui Iordache "alta intrebare".
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Miercuri, 21 iulie 2021, 16:29
+5/19
Dovada
TrueBlue [utilizator], Miercuri, 21 iulie 2021, 16:34
-8/20
Apariția numelui Mioarei Costin în proprietățile documentului nu este o dovada decat daca apare si la ultima editare.
#rezist
winston_smith [utilizator], Miercuri, 21 iulie 2021, 16:36
+10/28
in democratie hotii stau la puscarie!!! Dragnea a facut 3 ani pentru exact aelasi lucru, pregateste-te madam catu!
nu merge asa
cucuveaua mov [utilizator], Miercuri, 21 iulie 2021, 17:14
+3/9
ca se enerveaza lumea si apoi iese in strada.
catu este cu "romanii trebuie sa stie"
Penibil
Godzillagrrr [utilizator], Miercuri, 21 iulie 2021, 17:50
+13/23
Penibil la patrat, dom’ Prim Ministru.
O comparatie grosolana!
Nonidem [utilizator], Miercuri, 21 iulie 2021, 18:14
-7/15
O comparatie grosolana!Cate salarii a luat domnisoara care a trimis o nota unor lideri liberali?Asta ca sa putem face o comparatie!
Cuie Matu
kkciosuldelahamangia [utilizator], Miercuri, 21 iulie 2021, 18:33
+13/23
Si cand credeam ca mai mitoman ca Puie Monta nu poate fi in politica, apare repede unul ca sa ne contrazica.
AER PPM Cîțu este iritat pentru că știe
Rescator [utilizator], Miercuri, 21 iulie 2021, 18:38
+8/18
că a dat-o în bară rău de tot,iar documentul numit
de ipochimen *fițuică* îi aparține 100%.Aproape
toți indivizii din politică care sunt prinși cu mâța în
sac ne iau de proști și mint cu nerușinare,mai rău
ca PRAVDA pe vremuri.Vasilică ăsta nu are multe zile
în funcția de PM.
Bai
autan [utilizator], Miercuri, 21 iulie 2021, 18:53
+3/15
Si mai aveai putin pana la congres, conduceai si tu linistit partidul pana in 2024 cand oricum cadeati in prapastie la alegeri. Aia e, tot cu Orban ramaneti.
Misto suflu asta nou in PNL cu miros de sifonier vechi din PSD.
”bărbatul”
nahir [utilizator], Miercuri, 21 iulie 2021, 19:16
+9/21
cîțu, cel cu onoarea pusă-n galantar ca pe o marfă, trage flatulențe după flatulențe intelectuale de-i crește nasul mai ceva ca lui ponta. A devenit super ridicol.
Până acuma, în vestul civilizat, orice funcționar din guvern și cu atât mai mult prim ministrul, își dădea demisia.
nu stiu
winston_smith [utilizator], Miercuri, 21 iulie 2021, 23:26
+3/9
ca nu le'am numarat. da esti simpatic, chiar asa, ce leagatura are? daca a luat doar 3, nu e la fel de penal/a ca la dragnea?
duomnu citzu
costelo999 [utilizator], Joi, 22 iulie 2021, 10:49
+2/6
daca sunteti iritat sau ceva dati-va cu aloe vera gel, daca sunteti "precaut" atunci dati-va demisia, ajuta la sanatate si la populatie