1 € 1 USD 4,2570miercuri 20 oct 2021
Versiune
Mobile
Aoleu
Akylas [utilizator], Marţi, 13 iulie 2021, 22:17
+9/13
Isi da si nea colacu' cu parerea, asa, sa se afle in treaba, ca doar nimeni nu-i curios de ce va face si cu cine PSD-ul....
cum zicea bunica-mea, daca n-ai ceva destept de spus, mai bie taci
Mai mult decat hoti
cetateanulmodern [utilizator], Marţi, 13 iulie 2021, 22:18
+8/12
nu pot fi decat dragnea, ciordache, nicolicea, firea , cap de pluta , mitraliera.....
Nu i-am uitat, stai linistit
P$D in 2024 NU pupa Parlamentul
un domn [utilizator], Marţi, 13 iulie 2021, 22:20
+8/14
Maxim Parlamentul de la Rahova. Radu Mazare Prim Ministru.
eh
codyrocco [utilizator], Marţi, 13 iulie 2021, 22:41
+3/5
decembrie 2012 zice ca merge s'asa
Mi se pare corect
Amariei [utilizator], Marţi, 13 iulie 2021, 22:41
-1/11
Daca erau doar hoti normali, baietasi de ai nostri, puteau face coalitie dar asa, mai mult decat hoti, nu se poate, eclipseaza PSD ul.
hais!
Barbaneagra [utilizator], Miercuri, 14 iulie 2021, 4:58
0/0
Nu va grabiti. Totusi, pentru binele poporului, se mai pot intampla minuni, said the joker to the thief.
măi cioli,
nahir [utilizator], Miercuri, 14 iulie 2021, 8:11
0/0
te-a lăsat memoria, că văd că te repeți cu declarațiile.
Adevărul e că e nasol. Nu o mai avea cine să ți le scrie. Ăla principal o fi în concediu iar pe veorica ți-a luat-o isărescu.
Ce-ai pățit Marcele?(Ciolacu)
asavreau [utilizator], Miercuri, 14 iulie 2021, 8:37
+3/3
Este de la căldură, sau ai băut prea multă bere? Ce să căutați voi la guvernare? Culmea să mai și susțineți ! Pentru voi este necesar ca vreo 100 de ani(2 generații) să stați departe de guvernare, ca să vi se schimbe ADN-ul. Să nu mai furați. La voi orice guvernare a însemnat o perfecționare a metodelor de furat. Deja ați reușit să atrageți o parte a magistraților în gruparea voastră infracțională, fapt care va lua mult timp pentru remediere.. Deci suntem egali în fața legii? Nu. Ați făcut ca unii magistrați să se considere //mai egali //ca noi și să vă judece preferențial, scăpându-vă de pușcărie.
S-a legalizat "iarba"?!
John M. [utilizator], Miercuri, 14 iulie 2021, 9:00
+2/2
Ce fumezi tu acolo, comunistule? Te-a invitat cineva la guvernare? Dupa alegerile urmatoare va trebui sa-ti gasesti de lucru, la aia sa-ti stea mintea, nu la fotolii de plus...
caraghios
Ilidia [utilizator], Miercuri, 14 iulie 2021, 11:55
+2/2
Din seria proverbelor romanesti: rade ciob de oala sparta...
pe vremea copilariei mele ....
asada [utilizator], Miercuri, 14 iulie 2021, 11:56
+4/4
....exista o vorba ....s-a speriat ca,calu de basina ,lucru care se intamla cand bidiviul mergea linustit si deodata scapa una de rasuna in jur iar el se speria si o lua la fuga de rupea pamantul nemai putand fi oprit deca cu mare cazna !!!
Probabil ca acest milog
Observatory [utilizator], Miercuri, 14 iulie 2021, 19:24
0/0
are dreptate, se desființează PSD ul !
Partid de kko Anyway