1 € 1 USD 4,2570miercuri 20 oct 2021
Versiune
Mobile
Si acum ...
danmarian [utilizator], Vineri, 2 iulie 2021, 19:58
+12/14
Ca tot trecu Campionatul pentru rusnaci - de mancara MARE BATAE propun ca biserica sovietica (si rusa ....) sa faca macar un PARASTAS !
hahahahahahaha
venomel [utilizator], Vineri, 2 iulie 2021, 19:59
+14/16
hahahahahahahahahahahahahahaha
pohta
Ilenuca1 [utilizator], Vineri, 2 iulie 2021, 21:13
+6/10
Preocupările susținute de marire și înavuțire și învârtire (cit. mânării) tradează pohta unui stat teocrat, cu șefi popi.
Dumnezeu iti da
ipolitic [utilizator], Vineri, 2 iulie 2021, 21:13
+11/13
dar nu-ti baga si in poarta.
la fel si in RO
John_Re [utilizator], Vineri, 2 iulie 2021, 21:33
+5/5
antrenorii isi fac cruci si cheama popi inaintea meciurilor nationalei.
Să incrementeze coeficientul de cuvioșenie...
Dalla [utilizator], Vineri, 2 iulie 2021, 21:40
+2/2
... si să rotunjească indicele de smerenie! Altfel n-o mai bagă-n ațe! Numai tămâie, aghiasmă si busuioc să fie suficiente, că altminteri băeții e mari și știe Psalmii... Și mai trebuie și niște exorcizări pă la arbitri și pă la ziariști...
cel mai bine
bancheru83 [utilizator], Sâmbătă, 3 iulie 2021, 5:54
+2/2
sa intre popii pe teren in locul jucatorilor:))
hahaaha... copiaza exemplul Becali
Coresponedntu [utilizator], Sâmbătă, 3 iulie 2021, 7:40
+4/4
un succes pentru Stiaua, nu se vede???
Lasand gluma la o parte, tarile majoritar atee sau agnostice sunt cele mai performante in toate domeniile, de la educatie, cultura si SPORT, pana la faptul ca sunt cele mai dezvoltate economii, cele mai inovative, societatile cele mai juste, cu nivel de trai ridicat si fara discrepante intre castigurile diverselor categorii sociale.
Ca sa ai mentalitate de invingator trebuie sa crezi in tine si in semenii tai, in forta omului, nu in ZEI de la care sa cersesti victoria. Doamneee daaaa si mieeee nu functioneaza nici in sport , cruciulitele, iconitele lui nea Puiu Iordanescu nu mai au nici un efect.
Râzi, dar nu-i de râs
asavreau [utilizator], Sâmbătă, 3 iulie 2021, 8:53
0/0
B.O.Rusă vrea, dar jucătorii vor? Crezi cu //preoții//merg doar cu patrafirul și crucea? Nu, aui și pistolul în caz că vreo-un jucător nu face cum vrea Putin. Și mai ales ,să se întoarcă în Rusia, nu să se ducă pe alte meleaguri. Au spus clar, o legătură spirituală. Te pui cu spiritele Bisericii Ortodoxe Ruse !
Lipsa de cultura sau ipocrizie habotnica
kkciosuldelahamangia [utilizator], Sâmbătă, 3 iulie 2021, 12:41
0/0
Nu o sa inteleg in vecii dracilor de ce trebuie sa-ti faci semnul crucii la intrare pe teren !
E doar o competitie sportiva, nu se merge pe front in linia intai !