1 € 1 USD 4,1999duminică 19 sep 2021
Versiune
Mobile
Plangaciosu pt statu' drept
AeroNija [utilizator], Marţi, 15 iunie 2021, 22:16
+14/14
Mr. Cyolacs,
Nu uitati sa precizati la CE ca ati fost vaslas la dracnea si gonac de BZ la Homar Haisam (bag piciorele).
Merci.
la vasle, pe belina, panarama!
Antenistontel [utilizator], Marţi, 15 iunie 2021, 22:16
+14/14
dragnea te doreste de-a dreapta!
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Marţi, 15 iunie 2021, 22:38
+12/12
Oho
Akylas [utilizator], Marţi, 15 iunie 2021, 22:47
+12/12
Nene, eu zic sa te adresezi direct lui Dumnezeu, prin intermediul tov. Ciobotea Daniel, bineinteles. Ce sa mai pierzi timp cu Comisia Europeana, unde nu esti printre favoriti, ca sa ma adresez fin....
s-a tampit dorel...
Dr.Mythnick [utilizator], Marţi, 15 iunie 2021, 23:30
+12/12
s-a tampit dorel... plange in pumn ca Dragnea e la puscarie.
Stai
Akylas [utilizator], Miercuri, 16 iunie 2021, 0:05
+6/6
Take it easy, nu merita ciuma rosie nervii nimanui, sanatatea e pe primul loc !
Mai,"pui de dac",nu asa faceti...
gigiN [utilizator], Miercuri, 16 iunie 2021, 5:12
-2/8
...toti ? Dati jos nulitatile lor si le puneti pe ale voastre ?
Saracu' Ciolacu...
John M. [utilizator], Miercuri, 16 iunie 2021, 7:18
+5/5
Nici pana acum n-a inteles ca UE e anticomunista si ca masacrul asupra justitiei din era Dragnea, Toader, Iordache, Serban si Nicolicea nu va fi uitat curand...
Dar de ce nu i se răspunde lui Ciolanu?
Spiky [utilizator], Miercuri, 16 iunie 2021, 7:36
+5/5
Cu aceeași monedă, cea folosită de Ciordake - ”Pentru că putem!”
Și nu are decât să plângă-n pumni; sau să scoată un milion de oameni în stradă, așa cum a făcut opoziția când erau hoțomanii lui Măcel Ciolanu la putere....
Bă Marcele(Ciolacu).
asavreau [utilizator], Miercuri, 16 iunie 2021, 8:16
+5/5
Cineva de la PSD spunea //poporul PSD//. Ăla cel puțin avea carte și parcă nu era bolovănos ca tine. Tu o spui direct că Avocatul Poporului este avocatul poporului psd și uite de aia trebuie schimbat. Poporul psd să se ducă bă Marcele, la muncă !
Atacul bolovanului de Buzau !
Cugetator [utilizator], Miercuri, 16 iunie 2021, 9:21
+2/2
Ar fi fost de mirare ca excelentul Ciolacu ,sa nu se comporte fix ca democraticii sai predecesori la conducerea PSD , Dragnea si Dancila, cu care seamana in esenta perfect !