1 € 1 USD 4,1999duminică 19 sep 2021
Versiune
Mobile
Lol
mitg [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:18
+29/29
Durerea e maxima ... in cot.
lol
cartofiprajiti [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:18
+21/23
:)))))))))))
PNL-istii de azi sunt niste gugustiuci
BernierC [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:20
+31/37
Care se gainateaza in capul statuii lui Bratianu. PNL = mortua est!
Hm
mopsu [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:23
+41/45
i-auzi, batistuță anulează pensiile speciale imediat !!!! N-are pic de jenă nerușinatul cu 14 k euro pe 31 de zile ....
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:25
+44/48
Probabil cel mai bine
Harald2 [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:26
+41/51
pentru clasa politica romaneasca ar fi ca domnul Rares Bogdan sa o paraseasca pe usa din dos.

Fara a fi un admirator al PNL care este la fel de plin de corupti precum PSD-ul, consider ca domnul Rares Bogdan coboara stacheta politica la un nivel de mahala.
Ce papagal!
newlook [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:28
+28/40
Ce papagal!
Rares Bogdan:
Rahan5 [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:32
+36/42
,,Cred că lucrurile acestea trebuie ţinute în interiorul PNL. El a ales să vorbească în afară, lucrurile au ieşit în afară".
Rares Bogdan e un mincinos !. El a fost primul (inca din ianuarie) care l-a atacat pe Ludovic Orban ca ,,a pierdut ministere importante".
Ludovic Orban a tacut timp de 6 luni pana s-a terminat Pandemia si a lamurit lumea acum despre faceau de fapt Rares Bogdan si Raluca Tatarcan la negocierile din Decembrie !. Deci, cine ,,a lovit primul" a fost Rares Bogdan !
PNL și adevărul!
gebica [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:34
+29/31
Vaca și baletul!
pai aveau penelistii ministri mai buni?
Antenistontel [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:36
+18/26
.
...
vasile_r [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:37
+18/24
Se spune nervul domnu' Bogdan, nu nervii, ca e unul singur ...
...
buteflix [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:41
+28/32
carevasazica, tovarasul Pinguinul s-a Iritat pe Orban pentru ca nu a achiesat la alocarea intregului ciolan strategic catre PNL, adica ministerele pe la care se invart babaroasele puternice, Fonduri Europene, Dezvoltare, Transporturi. interesanta aceasta clica tovaraseasca Citu - Boc - Turcan - Gorghiu - tov Pinguinul, multa incredere si optimism imi inspira. și mult sacâz. pai bine ma nenea prezentatorule iritatule, dar nu ai vrea matale ca sa Dezvoltam Romania si pe la Ministerul Sanatatii, Ministerul Economiei si Antreprenoriatului (ca tot zice tovarasul liberal Citu ca antreprenorul e un erou!), Ministerul Cercetarii. nu ai vrea, stiu, lasa la fraieri sa munceasca unde e de munca, noi sa invartim babaroasele. jet.
Bashtan Raresh
alibaba_zeul_meu [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:42
+18/22
Boghdanh...

...
Capra-n copac.
Cine este golanul asta
Observatory [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 22:57
+29/35
care amenință ca “makane) totul.
Intenția este mai mult decât murdara, deja a intrat in putrefacție și,,,,Pute rău !
Du-te golane și caută un serviciu, chiar și la salubritate !
Doamne...
Observatore [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 23:09
+3/7
...da .
Vezi ca
galeo [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 23:44
+7/13
Ti se scurge rimelul daca te enervezi.
Sa fie invatatura de minte
imi_pasa_de_romania [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 1:28
+14/20
Am scris in suficiente comentarii despre oportunistul asta ipocrit si nesimtirea lui. De Orban, Turcan si Citu nu are sens sa mai vorbim. Si nici de "promisiunea" ca PNL nu va lua traseisti la laegerile locale din 2020.

Dar poate acum e invatatura de minte. Indiferent cat de buna ti se pare ideea "acum", analziezi de 20 de ori, apoi analizezi rezultatul pana sa faci miscarea.

Decizia cu sprijinirea tatalui dereglat mintal care isi dezbraca fata minora si inregistra in timp ce o umilea si teroriza psihologic, Ben Ardelean, Rares, Chirica si multi traseisti de la ALDE, ProRo si PSD isi spun cuvantul si afecteaza imaginea si-asa subrezita a partidului.

Indiferent ce politruci pun ca sefi si in prim plan in presa, scandalurile vor fi cu atat mai ample cand iau numai idioti prin partid si le mai dau si posturi mari.

De cand s-a facut coalitia Rares a fost numai gica-contra. Si fara motive reale, doar ca nu ii placea lui. Nu e chiar ca Sosoaca sau Simion, dar nici departe nu e.

gopo2016 [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 2:03
+5/7
iese la rampa, ar trebui sa isi vada de "jurnalismul" lui sa nu se bage in politica, dar se pare ca bani care vin usor au fost in favoarea acestui "job" dupa ce a supt de la ludovic acu' nu mai recunoaste, asta zic ca e de centrura
rareshel
Nevermind [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 3:14
+3/11
daca nu iei bani de la psd si/sau usere pentru interventii d-astea, sau si ca simpla existenta in calitate de membru pnl si iuroperlamentar, esti fraier.
phiii....!!
Codruta N [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 3:39
+11/13
Pai daca e adevarat ca s-ar putea sa-i plesneasca nervii acestui.... individ, eu ii tin pumnii lui Orban, s-o tina tot asa! ;)
Cine vorbeste? Rares?
GeorgeSb [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 4:45
+14/14
Vai domnule , Rares! Cata ipocrizie...iti plesneste o vena? Dar noi ce sa zicem la cat ne-ati mintit de-a lungul timpului? Este un om perfid, niciodata nu trebuie lasat in functii-cheie.
Mai,prim-pupincurist pnl,.....
gigiN [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 5:31
+10/12
....daca chiar iti pleznesc nervii,te....duci si tu.Ai grija ce iti doresti,caci s-ar putea intampla.In fond,faca-se voia ta !!!
Etete, dom'le!
John M. [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 6:45
+9/13
Gura sparta e gata sa faca boom ca gandeste prea profund. Cine te crezi, papagalule?!
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Duminică, 13 iunie 2021, 6:52
+2/8
Bate câmpii Trompetă!
DomnuTrandafir [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 8:07
+7/15
Demagogul national in război cu Organ.
Multi viteji în PNL!
Vaca?
atc [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 8:54
+5/11
Antifeministule! Exista si masculinul!
Serviciu?!
atc [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 8:57
+6/10
Pai are! La UE, ca-l votaram!
Nervii lui Rares,
constan [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 9:00
+13/13
Rares Bogdan.mai incet cu pianul pe scari si atentie la sanatatea sufletului propriu pentru ca ai trecut prin multe,ma gandesc acum la prietenii si partenerii tai de afaceri din Tv (Cozmin Gusa si Maricel Pacurariu).Dupa cum ai luat startul in politica si dupa caracterul pe care ni-l dezvalui cred ca ai ajuns la capatul drumului si nu vei mai reusi sa pacalesti si alti posibili lideri ai PNL,ulciorul nu merge de multe ori la apa (cu Orban a mers).Chiar si in politica putina cinste si onoare nu strica.
Circul!
atc [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 9:01
+7/11
Bine, macar, c-a ramas inauntrul PNL! Adica, ce ne povesteste asta pe la TV, e apa de trandafiri!
Grotesc!
atc [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 9:13
+8/12
Uite cum se bateau ei in coalitie pentru ministerele cu bani si putere! Evident, pentru binele tzarisoaaaarei!
O poza cat o mie de cuvinte
Claudiu. [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 9:29
-3/11
PNL cu mainile pe piept.Morti.
Numai Ludovic Orban ridica mana,parand a spune “Adio si iertati-ne daca v-am dezamagit.”.
Autointitulatul "martir" al zilei de 10 aug...
FortApache [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 9:31
+7/11
Are scoala veche de "jurnalism" ....de tipologia lui Gusa :)))
Pare-se ca domnul orban se comporta
Kecske [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 10:35
-8/8
tot mai mult precum dragnea. Doar aranjamente de culise in interes propriu. Pacat, atit pentru el dar mai ales pentru noi. Fiindca nu ne intereseaza aranjamentele in interes personal ale domnului orban ci doar respectarea promisiunilor din campania electorala si respectarea programului de guvernare: eliminarea pensiilor speciale, eliminarea din legislatie a aberatiilor psd-iste, infrastructura si celelalte promisiuni. Dar se pare ca orban nu are timp pentru asa ceva. E prea ocupat cu aranjamente pentru sine.
n-avem noi norocul asta...
revo [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 10:44
-3/9
totusi, domn' Orban, poate te mai straduiesti nitel si faci un bine patriei.
guse cand ...
asada [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 11:34
+7/7
...isi dadu seama cu ce lichea are deaface ia dat un sut in cur de nu sa vazut !!! Golanul sa aciuat la PNL gudurandu-se pe langa Orban pacalindul sa il trimeata la parlamentul european pe bani grei !!!
Daca se enerveaza Rares o incurcam..
sile_v [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 12:31
+4/6
Nu se mai penseaza doua luni de zile in cap. O sa arate salbatic...
Pentru mine
Leul in iarna [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 12:43
+4/6
Rareș Bogdan nu există nici ca politician, nici ca jurnalist... Este doar un individ care și-a urmărit niște interese personale. Domnul Câțu ar trebui să fie jenat că această făptură, care a fost ani buni în anturajul unui ticălos cum e Cosmin Gușă, e în echipa lui de susținători. Habar n-am cum sunt nici Ludovic Orban, nici Florin Câțu. Dar cred, în calitate de cetățean urmăritor al fenomenului politic, că domnul Câțu n-ar fi avut ocazia să fie prim-ministru și candidat la președinția partidului dacă PNL nu ar fi câștigat alegerile cu Orban președinte de partid.
'No tulai doamne
kkciosuldelahamangia [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 13:12
+3/3
E,,Realitatea'' ca de la Cluj avem un clovn.
Caracter...de "martir"
FortApache [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 13:30
+4/4
A mai plecat odata de la Gusa dar atunci l-a pacalit Ponta....el fiind capabil sa presteze pentru oricine-l va propulsa in politica :)))

Daca era AUR pe val acolo se ducea sa "presteze" :)))

Orban stia cu cine are deaface, stia de faza cu Ponta....s-a folisit in alegeri de martir recompensandu-l cu post la Bruxelles dar nu cred ca-i vine sa creada ca acum ii va baga cutitul pe la spate....
Las-o baltă !
Radu3945 [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 15:59
+3/3
Rareș Bogdan,ne-ai mintit pe toți .....Să-ți fie rușine !
Cine nu e în stare virtuţile să aplaude,
persuasiv [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 21:24
+3/3
măcar mâna care-l hrăneşte să laude!
zicea Michelle R.
"Domnul Câțu" suna ciudat.
alibaba_zeul_meu [utilizator], Duminică, 13 iunie 2021, 22:42
+1/1
Am si martori:

https://www.hotnews.ro/stiri-politic-24435829-video-citu-dus-sediul-psd-lase-scrisoare-lui-ciolacu-ministrul-iritat-cand-fost-intrebat-nu-intra-vorbeasca-liderul-psd.htm
Sa nu uitam!!!
hotnewsfil [utilizator], Luni, 14 iunie 2021, 4:44
+2/2
Toti PNL-istii, vechi si noi, inclusiv fostii PDL-isti, ar trebui sa se descopere (de palarii) in fata lui Ludovic Orban - maestrul combinatiilor politice, cel care a debarcat PSD de la guvernare si a adus subreda "Coalitie" in fruntea tarii.
Este interesant ce gandeste si ce va face presedintele KW Johannis.
ce gandeste? ce face?!
revo [utilizator], Luni, 14 iunie 2021, 11:36
0/0
Esti haios.