1 € 1 USD 4,1823sâmbătă 24 iul 2021
Versiune
Mobile
Hot News,
bancher [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 10:20
-5/39
Sunteti tendentiosi!! Ati aratat numai locuile urate din centrul vechi, sunt si zone f frumoase acolo, terase amenajate, tineri multi si fete superbe. Aratati-le si pe acestea, nu doar darapanaturile!
Va fi un dezastru logistic
emil bobu [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 10:41
-6/22
Romania nu e in stare sa gazduiasca asa ceva.
Vizitati Piata Unirii
Telemacara [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 10:43
+16/18
E de vizitat cum intra autobuzele STB in statia de la Hanul lui Manuc prin trei cratere imense si ce manevre fac soferii acolo in miijlocul capitalei,raiul cersetorilor si parcagiilor, trotuare rupte si excremente.
fete superbe....
Telemacara [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 10:49
+5/31
Esti proprietarul unui local in zona,din ala care sta sa cada in partea se sus dar la parter ai "tersa amenajata"?
pai
Point [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 11:00
+2/4
sa-i platesti chiria si dupa aia sa ceri ceva...
ps:am jumate bancherule ;)
Răzvan Mitroi compara Bucuresti cu Londra
Gryphus [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 11:03
+12/18
baiatu asta nu stie despre ce vorbeste, sa compari LONDRA cu Bucuresti e aberant


Cica: "Bucureștiul nu este cu nimic mai prejos"

Doamne apara si pazaste.
Inn Bucuresti exista sute de cladiri in centrul orasului cu BULINA, in Londra nu exista asa ceva.

in Bucuresti zona centrala, Piata Universitatii e mizerabila cu Universitatea Bucuresti plina de grafitti

Tu compari acea zona cu Trafalgar Square?
Pentru că
Dogul [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 11:19
+6/14
@bancherule
Pentru că zonele care arată bine ar trebui să reprezinte o normalitate, așa că n-ai de ce să le scoți în evidență, din moment ce majoritatea-i alcătuită din dărâmături.
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 11 iunie 2021, 11:38
+7/11
evident ca nu, dar trec pe acolo zilnic
bancher [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 11:38
+9/13
Daca stii unde sa mergi, gasesti terase ca lumea.
Nu va fi dezastru,
bancher [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 11:39
+7/9
snt doar 4 meciuri, ptr asta avem logistica.
Daca erau 40, intr-adevar, treaba iesea prost.
asta sa i-o spui primarului,
bancher [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 11:40
+4/8
Nu e vina bucurestenilor!!
logistic ca logistic
titiacs [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 11:50
+3/9
Ce te faci că mizează pe 60000 de turiști străini. Eu aș socotii cam așa : maxim 1500 macedoneni, 2000 de Ucrainieni plus 1000 care m-ai sunt prin țară și vreo 5000-6000 de Austrieci. Iar la sfertul de finala aș miza pe maxim 8000 din ambele tabere ( aici depinde mult de cine se califică). Ar mai cheltuii prin București să zicem 5000 de români ( cu indulgență) de prin Craiova, Ploiești, Brașov etc.. Să recunoaștem că programul de la București nu este ofertant. Probabil unii își freacă mîinile de bucurie că nu am cheltuit mai mult. Dar nici noul Ghencea sau Giulești nu le aveam dacă nu se organiza grupa asta. Apropo : Ce se aude de Polivalenta care trebuia să găzduiască Europenele de gimnastică din 2017 ?
Dacă veneau suporterii englezi altfel stătea treab
andreiu [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 12:16
+3/3
Pai de asta noi o sa fim dezavantajati in meciurile cu ei... nu cheltuim in oras deci nu suntem doriti pe stadion.
Ha,ha!Mentalitate de roman
Landser [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 12:18
+3/15
Pt el austriecii sunt zgarciti !Pai da! In general toti vesticii si mai ales cei din tarile vorbitoare de limba germana sunt atenti cu cheltuirea banilor! La romani daca nu arunci cu banu' si nu pui parai pe frunte la lautari esti considerat zgarcit sau amarat!
Oricum o sa fie un esec si chiar sper ca inca odata romania sa se faca de ras si sa dovedeasca ca tara asta nu poate fi administrata de romani!
:))
John_Re [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 12:27
+5/5
si aeroportul Otopeni e la fel de "primitor pt turisti" cu cel din SIngapore..

lol:))))
austriectii zgarciti ?
andreiu [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 13:23
+7/7
Sunt zgarciti cu cheltuiala sau cu bacsisurile ?

Unii sunt obisnuiti sa aiba parte de servire buna inclusa in pretul consumatiei...

Altii platesc chelnerii separat...
PO Patinoar ??
of of [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 15:52
+5/5
Ințeleg că Tiriac a convins Min Transporturilor ca e vital ca trenul de la București sa opreasca si la patinoarul sau, dar de ce si la intoarcere? Cine vine de la aeroport simte nevoia sa se opreasca la patinoar??? Pierdere de timp, pt un moș influent si arogant....