1 € 1 USD 4,1823sâmbătă 24 iul 2021
Versiune
Mobile
Lol
mitg [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 17:22
+25/33
Sustin total libertatea oamenilor de a-si cheltui banii pe ce tip de evenimente vor, dar asta este de un prost gust iesit din comun.
.
Toate nickname-urile erau luate [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 17:32
+5/27
Acum dacă persoana în cauză e majoră, a fost alegerea ei și problema ei, nu mai stă mama să vadă ce face fata. E degradant poate pentru unii spectatori, dar poate ei îi place, mai știi?
Pe de altă parte, e cam foarte scârbos să mănânci de pe corpul unui străin, oricât de curat ar fi. Nu m-aș atinge de chestia aia nici dacă mi-ai da bani.
Puritanul roman
Luk [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 17:39
-1/25
Atata poate. Oripilat de bordeluri, dezgustat de trupuri goale. Adica e "my body, my choice" cand e vorba de avort, dar nu mai e "my choice" cand are cate o tovarasa d-asta niste probleme estetice cu trupul altcuiva (care n-a fost nici silit si nici fortat sa faca ceva).
Asociatia "Mame pentru mame", mda.
"vedete "
cristi_an [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 17:39
+17/17
haideti sa fim seriosi.. folosim pre usor anumite cuvinte :)
Dar da bine
Cripto [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 17:41
+7/9
in selfie, drogul lumii moderne
E pe frunze, nu pe corp
Atoatestiutorul [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 18:00
-4/14
Dupa cum vezi e pe frunze, nu direct pe corpul ei.
Sa stea doamna Ana Măiță linistita
Milka Man [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 18:05
-3/19
ca majoritatea celor care participa la evenimente din astea exotice au oricum o moralitate extrem de scazuta si nu au nici un fel de imagine de protejat pentru ca poate sunt 2 sau 3 ca doamna Ana Măiță in tara, dar pe restul ii lasa rece asa ceva. Sa nu uitam ca majoritatea romanilor considera ca femeia nu are acelasi drepturi ca barbatul si ca stie ea pentru ce este batuta, ca in familia "traditionala".
.
Simbad [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 18:22
-2/18
Exact. Pudibonzii, cre(ș)tinii, ucigasii de câini. Mai rămâne să apară și Coaliția pentru Familie, pentru ca cercul dereglaților să fie închis.
.
Simbad [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 18:23
-1/13
”Doamna”? Ce glumă proasta„
Cand unii nu au treaba isi gasesc de vorbit aiurea
LiviuX [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 18:56
+4/18
Care e problema ei? Au fost cumva (fie participantii, fie fata) obligati? Daca da, atunci intr-adevar e grav si ar trebui sesizate organele in drept. Dar atat timp cat fata a stat asa de bunavoie, participantii au fost acolo tot de bunavoie, nu au trebuit sa manance daca nu au vrut, care e problema? Atata timp cat participarea a fost benevola, nici macar nu poti spune ca au deranjat pe cineva, deci au avut tot dreptul sa faca ce au vrut.
Nu văd o problemă
mr_mojo [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 18:59
+7/21
Piața liberă, oamenii vaccinați, liberi să dea banii pe ce vor ei.
Nimeni nu a forțat pe nimeni să facă nimic deci nu e un subiect de discuție.
faci o falsa echivalenta
ursul_patrat [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 21:26
-5/15
Una e un comentariu personal, in Romania, despre un idee de un prost-gust mai mic sau mai mare; cu totul altceva e legiferarea in USA pe un subiect de viata si de moarte, ad literam.

Dar na, ai simtit nevoia sa bagi batul prin gard.
exact
tudor74 [utilizator], Vineri, 4 iunie 2021, 22:29
+4/14
S-a activat Maita, d'aia nu doarme Moby Dick noaptea ca altii majori cu consimtamant fac ceva ce nu ii convine ei. A terminat campania "hai sa omoram toti cainii", acum a gasit alt motiv sa faca spume la gura de indignare.

Apropos HN, credeti ca e posibil sa nu mai faceti reclama la toate nulitatile de pe FB, in speta lu' madam Maita?
Lol
HP [utilizator], Sâmbătă, 5 iunie 2021, 8:56
+7/9
S-au reactivat feministele neintrebate.

In alta ordine de idei, se pare ca nimeni din redactia HN nu stie cum se foloseste articolul hotarat.

8/10 din stiri incep cu "imagini au fost postate", "jurnalisti au fost retinuti", "tineri au fost premiati".

Te zgarie pe ochi.

Ori folosesti articolul hotarat (hint - cu doi de "i"), ori, daca intr-adevar "face sens", adaugi ceva inainte pentru context si cuantificare: "cateva imagini au fost postate", "o parte din jurnalisti au fost retinuti", "anumiti tineri au fost premiati".

Traducerile fara adaptare dupa sursele din limba engleza sunt stupide si dovada faptului ca ati ajuns la jurnalism dupa niste corigente la limba romana in generala.
.
ximigu [utilizator], Sâmbătă, 5 iunie 2021, 9:36
+7/7
Până la urmă cine a fost la petrecerea asta? Care-s așa zisele vedete?
omg
hanu [utilizator], Sâmbătă, 5 iunie 2021, 11:19
+5/7
mie dati-mi 300-400 de euro pe seara si ma ofer sa stau eu dezbracat pe masa (nu stiu cati ar vrea asta, ca nu-s model). De suma aia sincer cred ca le servesc si sushi in gurita distinsilor invitati.
Presupun ca dsoara a fost contractata, platita si a facut asta din propria decizie??
Andreea Marin,
fat.cat [utilizator], Sâmbătă, 5 iunie 2021, 12:39
+3/9
Oana Roman (asta, saraca, iar a determinat un val de comentarii despre cat de nehalita e si cum de n-a mancat si exponatul) si Diana Bart (asta habar nu am cine e). Dar cireasa de pe prajitura a fost preacuvioasa Andreea Marin, surpriza serii. O fi sters fb postarea lui Maita, dar too late. Cat despre “petrecere”, tacky, way out. Dar no, asa se cred unii sofisticati, no comment. Ma mir doar ca n-au intors-o pe domnisoara si cu posteriorul in sus. Adica desertul de unde l-au servit?
!
tudorr [utilizator], Sâmbătă, 5 iunie 2021, 16:23
+7/9
Fata tatii, ce vrei sa te faci cand ai sa cresti mare? Raspuns: Farfurie pentru cocalari!
cat se da?
Jeta [utilizator], Sâmbătă, 12 iunie 2021, 14:17
-2/2
Ca as sta si eu cu mancarea pe mine, chiar am o suprafata mai mare...