1 € 1 USD 4,1843sâmbătă 24 iul 2021
Versiune
Mobile
Educatie 0
337Zdf [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 20:06
+26/44
Doar uitandu-te la “ creatiile “ lui Mihaescu iti poti da seama ce grad de cultura are… 0 carcater , 0 cultura…
Parca
ipolitic [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 20:10
+13/27
in Garcea era mai credibil. Era dedicat corp si suflet personajului, cu reverberatii de lunga durata.
Regele penibilului
Dogul [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 20:15
+24/38
Vai, tocmai Leana asta. Restaurantul lui din Centrul Vechi n-a respectat niciodată măsurile sanitare. Anul trecut, am fost de 4 ori (pe terasa) acolo, iar chelnerii nu purtau masca, nu era săpun la baie, se purtau execrabil si… erau cam cum e Garcea asta. Telbelul zice ca vaccinurile au adus sărăcie si locuri de munca pierdute, nu ca fix vaccinul e cel ce poate readuce locurile respective.
Ce sa-i faci?
imi_pasa_de_romania [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 20:47
+24/36
Atata poate.
mda
adrian_rolland [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 21:24
+8/12
Garcea nu ma da cu subsemnatul pe la SRI sau l-au abandonat baietii?
se adreseaza
zot [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 21:58
+8/12
celor care il inteleg;spre binele Ro, sunt convins ca sunt
foarte putini si inca nu au ajuns la scoala .
Asa o fi dar de data asta are dreptare
Gryphus [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 22:00
-16/28
Chiar ministrul economiei de la PNL spunea anul trecut ca 60% din masti sunt neconforme

iar atitudinea guvernului de a folosit ordonante militare, ca in vreme de razboi, impotriva populatiei civile e absolut inacceptabila
primaroiu
nalbaroiu [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 22:25
+3/5
pe blocul meu si la ora asta e scris ca asta a vrut sa fie primar....si poate o sa fie cone stie ca nu am pretentii de la colegii din cinci...
Un
VARCIOROVA [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 22:49
+5/9
cretin "functional" acest mihaescu
Are dreptate?
imi_pasa_de_romania [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 0:44
+3/3
Da, cu o fraza. Asta nu inseamna ca are dreptate cu tot ce debiteaza. Cum ca vaccinyul aduce sfarsitul economiei. Si comparatie intre vaccin, oameni arsi, vot, masca... practic arunca soparle ca sa nasca discutii, fix cum fac trollii.
personajul Garcea
Bokila [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 1:30
+2/2
este o culme a inteligentei fata de ipochimenul mugur mihaescu
Super!
cpt.nemo [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 3:08
-2/2
Nota 10. Chiar dacă e online :)
hmmm
thebblack [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 8:22
+1/1
adica ai fost o data, ai vazut ca e asa cum descrii si TE-AI MAI DUS O DATA? ba chiar de 3 ori?

si ne mai miram de ce e tara asta asa cum este...
Stii ce inseamna ca o masca e conforma?
Tyrion.lann [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 9:37
0/2
Ca are o hartiuta emisa de cineva care scrie ca e conforma in cutie. Crezi ca a testat cineva din emitentii acelor hartiute vreuna din mastile respective cu virusi, bacterii, particule etc. intr-un laborator pentru a confirma gradul de filtrare?
Daca da, am un pod exceptional, nou-nout, abia trecut de cateva masini peste, sa-ti vand. Oferta speciala si limitata.