1 € 1 USD 4,1823sâmbătă 24 iul 2021
Versiune
Mobile
proverb
Bintea Haiducul [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 19:48
+36/36
Cine sare multe garduri recepționează un par în sfincter până la urmă.
din pacate
f512 [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 19:50
+38/44
nu o sa stea la parnaie. daca furi doi cremvusti sa le dai copiior, faci 7 ani pentru furt calificat, dar daca esti smecher esti si decorat..

mi-e scarba!
acum cva ani
beeeeeenar [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 19:52
+27/27
pareau la tv si se plangeau ca nu au liniste ca se construia bloc pe strada lor.
ei fiind niste oameni linistiti si cumsecade.
Pana nu omoara pe cineva, nu se opreste
emil bobu [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 19:54
+37/41
Stie ca legile in Romania sunt optionale, ca Politia nu e serioasa, ca Bode e slab si ca interlopii fac legea in tara.

Face un Mario Iorgulescu si gata.
Cinste lui!
Jegul Cristian Ioan [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 19:56
+22/26
Are un frumos viitor in calitate de politician, multe felicitari celor care il vor vota!
.
Toate nickname-urile erau luate [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 20:00
+29/29
Nu-s adeptul violenței, dar ăsta e destul de mare și de în cunoștință de cauză ca să-i f* vreo două peste ochi și ceafă.
Carnetul retinut definitiv, si
sorance2000 [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 20:02
+31/33
interzis la volan pentru tot restul vietii.
din pacate
lokkos [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 20:02
+23/23
... asta e Romania.
Iata
ipolitic [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 20:07
+21/25
un aproape-intelectual cara face aluzii la hainele de stat, presimtind ca va primi in curand niste haine de la stat. Daca asa e fiul, cum va fi nepotul?
hehe
jeanvaljeanro [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 20:14
+20/26
o familie de toata jena...de altfel avand in vedere ce sunt, nici nu e de mirare.
JKI
cartofiprajiti [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 20:30
+6/28
doamne pui de rom ,prost ...ca si mitici su/lei
!
tudorr [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 20:34
+21/29
Ce sobolani si scursuri... Pleava societatii! Ar merita exilati pe viata in Siberia daca nu aduci un aport pozitiv in societate!
Ciobul râde
NoFive [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 21:45
-6/22
Ce tare esti: "a aduce un aport" inseamna a aduce o aducere, adica ditamai pleonasmul. Deci cred ca ai fost coleg de neșcoală cu mitocanul ala.
Pana atunci, ce ne pasa de un neica-nimeni ?
Ritzi Pitzi [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 22:36
+19/19
Un "barosan" cu bani de la parinti, infractor in devenire, care terfeleste niste jurnalisti luandu-i la pertu si peste picior si care ar muri de foame daca ar trai doar din banii pe care ii "produce" ca producator muzical.

Imi pare rau ca am pierdut timpul urmarind elucubratiile unui... nimic.
Cine pm mai e si Viorica asta
Zero_Kelvin [utilizator], Duminică, 30 mai 2021, 23:34
+22/24
De la Clejani ?!? E plina tara de Viorici !
Vad ca toata lumea comenteaza vizavi de maimuta asta, NIMENI de maimutele care au facut legile de cacat !
In America, daca erai prins drogat la volan...ti se spunea Miranda warning !
baiatul a raspuns clar
vivatcrescatfloreat [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 0:07
+21/21
Trebuie sa ai o mama smechera; cine fura 2 cremvurshti si face 7 ani inchisoare caci NU are mama smechera. Ce e neclar in declaratia lui???
Creierul mucilogen de la iarba
gigilu [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 0:18
+11/13
Asta daca-l avea.Ca unii sar pentre detaliul asta si circula la liber, fara sa fie in posesia unui carnet de sofer.
Viorica Manole de la Clejan
Dilematic [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 7:32
0/6
este cantareata de muzica lautareasca.
Buna dimineata!
Jegul Cristian Ioan [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 8:44
+10/12
SIgur ca da, unii sar peste detaliul acesta!
SI nu este nevoie sa fii copil de VIP pentru asta.
Prin 2006-2009, pe lungul drum spre fabrica din Voluntari, ascultam stirile la raidoul din masina.
Spunea de un bucurestean ce are 30 de dosare penale pentru conducere fara permis!
Intr-o tara normala facea puscarie, hai nu la prima infractiune, dar sigur la a doua, asa ca era IMPOSIBIL sa aiba 30 de dosare!
La noi insa, SE POATE!
Si acele era un anomnim, nu ilustrul fiu au celebrei Viorica din Clejani ...
Daca o asculti, stii cine e, o analfabeta...
Ritzi Pitzi [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 8:47
+16/16
Ba mai e si fudula si dornica sa-si faca, pe bani, copiii "vedete". Au ajuns vedete la "Asa NU !"
He, he, he...
Bibishor [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 10:59
+6/6
...n-ai sa vezi. In Romania? Unde interlopii fac legea??
ce-i amuzant e ca
alex34 [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 11:32
+7/9
toti interlopii zic ca romania e o tara de rahat, dar pentru ei e de fapt rai, locul unde li se permite sa fie jmecheri..., in vest ar fi pusi rapid cu botul pe labe...
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Luni, 31 mai 2021, 13:31
+2/2
!
tudorr [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 14:35
+1/5
Bossulica, verifica DEX-ul si te astept cu scuzele de rigoare!
Beizadea
gibon47 [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 14:58
+3/3
Baizadea drogat și analfabet, am înțeles că vrei sa pleci în Las Vegas. Să te întorci când o să te rog eu !
Așa beizadea, așa babaci.
Așa mamă, așa fiu.
asavreau [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 15:20
+7/7
Putea și avea cu ce, să învețe carte, să ajungă un om important pentru comunitatea lor. //Mami // a preferat un băiat, //mânca-la-r mama//, prost și înfumurat. Are ce și-a dorit.
Îndemn
NoFive [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 15:30
-5/5
La școală, repetentule! Prostul, dacă nu-i fudul, nu-i prost destul. Nu e in DEX asta.
wow
O.V. [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 16:06
+4/6
stire de CanCan sau Liberatea.
Ce nivel... Stofa de site de stiri serios, domnule!
Bravo lui
Fanel01 [utilizator], Luni, 31 mai 2021, 16:46
+2/2
Bravo lui , la fel ca si Mario Iorgulescu fac ce vor ca sunt pui de smecheri !
Din America, l-am intrebat odata la telefon pe
John M. [utilizator], Marţi, 1 iunie 2021, 13:10
-1/1
"tatal Constitutiei", (sincer, nu-mi aduc aminte cum il chema, era din Ploiesti si a murit de cancer), de ce in cazul justitiei n-a mers pana la cap si pe langa prezumtia de nevinovatie, n-a legiferat si procesul cu jurati, cei care urmaresc procesul "live" si dupa deliberari, dau verdictul.
Stiti ce mi-a spus?! Ca romanii nu sunt gata pentru acest tip de justitie...
Cred ca romanii acum sunt gata si sistemul juridic ar trebui adaptat la formula universala "We the People"...in care oameni obisnuiti judeca oameni obisnuiti si dau verdicte de bun simt in folosul societatii.
dusmani
hanu [utilizator], Marţi, 1 iunie 2021, 13:26
-1/1
ii poart-a pica da na-re valuarea lui.
subscriu fara rezerve...
dekar [utilizator], Marţi, 1 iunie 2021, 13:48
0/0
Videoclipul ofera imaginea si remarcile unui nemernic infatuat,,cu mult tupeu,teribilist si foarte nesimtit.Sunt cam multi printre noi.Sa mori izbit de masina unui asemenea specimen e o probabilitate mare.Vizionand clipul m-am simtit jignit,si umilit ,furios si trist .
Vorba lu ala
Costi888 [utilizator], Marţi, 1 iunie 2021, 13:50
0/0
Romania e o tara sigura :)))