1 € 1 USD 4,0823duminică 16 mai 2021
Versiune
Mobile
Muntenegru
same.dan [utilizator], Luni, 3 mai 2021, 10:11
+7/9
"Aflat pe malul Mării Negre, Muntenegru este..."

Nu.

N.R. Mulțumim. Am corectat
Tot cetatenii de rand ?
Zummm [utilizator], Luni, 3 mai 2021, 11:32
-3/17
Sa sustina economia Rromaniei?
Adică sfirsitul
Alex2016 [utilizator], Luni, 3 mai 2021, 12:13
-5/15
Ala de prin 2034, fix înainte sa înceapă următoarea plandemie?
Vizitați cu încredere Moscova, Leningrad, Soci!
Nyk1 [utilizator], Luni, 3 mai 2021, 13:15
-16/30
Sunt niște metropole extraordinare care pot rivaliza cu oricare din marile orașe ale UE!

Începând din 2020, Putin ar fi introdus programul e-viza, prin care nu mai trebuie să mergeți pe Kiseleff la d-l Kuzmin pentru a primi viză turistică pentru Fed.Rusă. S-a amânat din cauza pandemiei, dar va fi cel mai probabil reluat de anul acesta.
Oarasele
fuscustm1 [utilizator], Luni, 3 mai 2021, 14:25
+15/21
Enumerate de tine sunt intradevar superbe , dar , pentru ca exista un dar , e cam periculos sa le vizitezi , mai ales daca nu vorbesti limba rusa. Devi rapid o victima sigura a huliganilor si a hotilor daca te observa ca esti "vestic"...
...
mihai_mi [utilizator], Luni, 3 mai 2021, 14:36
+19/23
Pentru mine preturile din Romania sunt prohibitive. Atata ca pret dar si calitate prefer oricand in afara tarii. Economia locala sa o sustina voucheristii, eu nu imi mai permit.
Andorra, Monaco si San Marino
Dilematic [utilizator], Luni, 3 mai 2021, 15:02
+15/15
alte tari care asteapta vizitatori !
Și Liechtenstein!
Nyk1 [utilizator], Luni, 3 mai 2021, 15:37
-1/13
Într-o zi vizitezi toată țara și n-ai nevoie nici măcar de mașină!
Nu, politicienii si purtatorii de pensii speciale!
Impotriva prostiei din tara [utilizator], Luni, 3 mai 2021, 17:31
+6/8
De fapt, ei in principal.
Malta???
..13 [utilizator], Luni, 3 mai 2021, 20:09
+8/8
nimic?
As dori sa sustin economia locala
O_Tannenbaum [utilizator], Luni, 3 mai 2021, 22:24
+6/8
Si am inteles ca pentru asa ceva Romania ar fi cea mai potrivita. Nu mi-e clar insa ce trebuie sa fac. Daca-mi iau un abonament la metrou e destul?
neah
Nevermind [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 2:47
+4/10
Asteapta sa dea astia drumu' la programul "adopta o ospatarita". Sau ospatar, dupa preferinte
Viziteaza-le tu !
Martinezu [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 9:07
+6/12
Daca iti dau voie sa iesi in weekend!
De ce s-ar duce un european de rand la Moscova cand la jumatate din drum are Roma, Paris,Barcelona Praga Viena Montecarlo, si alte orase minunate?
In plus aici la noi sunt curse de avion pe care platesti jumatate din cazarea pe o noapte intr-un hotel de 2 stele din Moscova. Astfel cu 250-300 de euro faci o minivacanta cu sotia intr-unul din orasele astea. Ca sa ajungi la Moscova cu banii astia abia iei biletul de avion pentru o persoana.
In articole se vorbeste
Martinezu [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 9:12
+8/8
despre tari neexplorate.
Malta e total opusul. In sezon de exemplu, pe strazile din Valleta nu mergi tu, te duce marea de oameni.
Nu mai adopt nimic
O_Tannenbaum [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 9:20
-1/3
Deja am cumparat abonamentul de metrou si m-a decavat.
depinde
Nevermind [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 11:05
-1/1
L-ai luat cu asigurare "radoi"?
dap
Ecce_Homo [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 15:37
+4/4
Malta era aglomerata si in urma cu 13 ani cand am fost eu acolo, cand inca nu era cursa Wizz spre Malta. Nu era explorata de romani dar destinatie turistica aglomerata tot era.
Nu era de la Radoi
O_Tannenbaum [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 15:41
+1/5
Dupa cit de scump era precis era de la Drula. Stii ca Drula vrea sa rentabilizeze metroul.
De acord ca Rusia e frumoasa, dar..
Divergent [utilizator], Miercuri, 5 mai 2021, 13:02
+1/3
...ce te faci ca banii pe care urmeaza sa ii cheltui tu acolo, ajung la mafiotii utili ai lui Putin?
prefer sa platesc mai mult in Islanda...
Divergent [utilizator], Miercuri, 5 mai 2021, 13:03
+1/5
...decat sa sustin turismul unei tari corupte si neserioase precum Romania!
Un bilet de metrou
Kornell [utilizator], Miercuri, 5 mai 2021, 13:50
+2/2
In UE costa undeva la 3 EURO !!!! Daca nu-ti permiti, biclcleta e mai sanatoasa. SI nu ma lua de veniturile lor, costurile de functionare sunt aceleasi. Sa terminam cu pomana si gratuitatile - la munca !