1 € 1 USD 4,1382duminică 11 apr 2021
Versiune
Mobile
Nu mi se pare corect
O_Tannenbaum [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 19:08
+7/11
Rapelul ar trebui anulat numai pentru cei ce au scapat cu viata. Ceilalti de ce sa nu primeasca a doua sansa?
Era sa ma mir
panda_rosu [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 19:31
+8/12
Credeam ca restrictioneaza varsta de vaccinare, cele mai multe cazuri de coagulari aparand la tineri, dar el nu, doar rapelul la cei care au facut deja tromboze la prima doza... bine ca nu a zis ca cei decedati dupa prima doza nu trebuie sa o mai faca pe a doua.
Valerica
Inkwell [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 19:38
+9/15
Rapelul se anuleaza oricum daca faci tromboze, pentru ca mori. Serios acuma, ce trebuie sa facem sa scapam de tine?
Asta era tare,
Cripto [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 19:45
+6/10
Gheorghita, sa le faci saracii si a doua doza sa-i omori.
mda
John_Re [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 20:10
+6/10
Gheorghita nu se dezminte.

Nu trece ziua fara o chifla.
Gherghitza, hArafat and Co....
Parzivall [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 20:30
+3/9
Gashka de tembeli care fac totul dupa ureche. Asta pe linie militara, hArafat pe linie efectiv tembelistica, omul e dus rau de tot.
WOW ! Cita clarviziune ...
mike123 [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 20:46
+4/6
Cred ca baiatul asta s-a sclerozat deja....si vrea sa iasa anticipat la pensie! Pensie specila, desigur!
Logic
B2308 [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 22:06
+3/7
Mai prinzi rapelul dacă faci tromboză?
Dacă ești prost nu-l prinzi.
asavreau [utilizator], Joi, 8 aprilie 2021, 8:30
+1/1
O tromboză nu te ucide. Ești superficial dacă nu știi asta. Nu trebuie să fii medic ,să știi că oamenii fac tromboze în mod frecvent și există proceduri pentru salvarea vieții pentru tromboze care pun în pericol, proceduri care ar trebui învățate la școală la clasele primare. Multe tromboze se elimină singure și nu te afectează. Frica te ucide de multe ori și de aceia cei care promovează frica sunt mai periculoși decât cei care se opun vaccinării. Am impresia că nu știi ce înseamnă tromboză !
Lasa-i!
bardiCristi [utilizator], Vineri, 9 aprilie 2021, 1:41
+1/1
Nu vezi ca de cand e nebuneala cu vaccinul, toti au umplut forumul cu tot felul de petarde. Auzi la unul, "daca scapa cu viata" dupa vaccinare. Ce mai conteaza ca nevaccinati doar anul asta, in 3 luni si ceva, au murit in numar de 9-10 mii. Dar de faptul ca daca nu se vaccineaza si "asteapta" un vaccin ce acum se va epuiza si mai mult odata ce multe alte tari vor vaccina doar cu pfizer sau moderna. Nu mai zic de restrictii ce vor fii mentinute sau inasprita poate pana la Craciun. Vara si vacanta placuta!
Schimba canalul. E simplu
1anonim [utilizator], Vineri, 9 aprilie 2021, 18:24
0/0
Eu nu vreau ca Valerica sa fie schimbat, sa-l puna pe ciolacu in loc. Tu de ce vrei?