1 € 1 USD 4,1768sâmbătă 31 oct 2020
Versiune
Mobile
Nedreptate?
feroviarul123 [utilizator], Duminică, 18 octombrie 2020, 8:59
+18/22
A omorât o femeie gravid si i-a tăiat burta ca sa-i ia copilul? Unde este dreptatea aici? Bine cel puțin ca a scăpat copilul.
I saw her during the trial
John M. [utilizator], Duminică, 18 octombrie 2020, 10:56
+15/19
It was "God this and God that", thinking that she will impress the jury and get away with murder. Well, this time she's going to see God, her maker, in person. Justice after 16 years?! Strange...
ca sa faca asa ceva...
mariusssss [utilizator], Duminică, 18 octombrie 2020, 10:59
-13/21
... sigur nu are toate tiglele pe casa. Iar ca sa ucizi un nebun, nu inteleg unde e dreptatea.
egalitatea de drepturi !?
codrean [utilizator], Duminică, 18 octombrie 2020, 11:12
+7/13
si de obligatii; de a respecta legile, desigur !
Mda,
feroviarul123 [utilizator], Duminică, 18 octombrie 2020, 11:33
+15/19
Hai sa lăsăm nebunii liberi ca sa omoare in continuare. S-a dat drept altcineva deci știa ca face un lucru rău. Deci avea discernământ. Legal merita acul.
Iese Bideu președinte
Nyk1 [utilizator], Duminică, 18 octombrie 2020, 22:25
0/10
Și o grațiază. Infractorii din US sunt susținători înfocați ai Partidului Democrat și #DefundThePolice.
Lol
anton_carpati [utilizator], Luni, 19 octombrie 2020, 4:12
+1/5
I-ai pronosticat starea mentală ca un mecanic auto. "Băi băiatule, apeși acolo ambreiaju și dacă se dă drept altcineva atunci știa că face un lucru rău, deci avea discernământ."
S-au scris volume întregi despre subiectul conștiinței umane. Mulți ar spune că e cel mai abstract și subiectiv domeniu pe care îl putem dezbate. Dar pentru unii aparent, e doar un mecanism evident ca lumina zilei. Doamne feri.
infractorii.
baronul stanganbuch [utilizator], Luni, 19 octombrie 2020, 18:09
0/0
asistatii, musulmanii, emigrantii ilegali, basca china si iranul, plus coreea de nord, mai discret.