1 € 1 USD 4,1525sâmbătă 31 oct 2020
Versiune
Mobile
pacat
real didi [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 18:54
-1/23
base, mare greseala sa il pui pe asta pe liste. stiu ca vine cu banii, dar ti-ai semnat iesirea din parlament.
.
di livio [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 19:18
+1/9
mă spăriei, crezui că fuse depistat ca confirmat
completati
codrean [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 19:29
+13/19
CV-ul omului : redactor sef la Ziarul Financiar, imbogatit din afaceri pe bursa nou infiintata cand avea avantajul unor informatii pretioase, posesor al unei vile de milioane (la propriu) pe malul unui lac (Garda?) din Alpii Italieni (unde domiciliaza de fapt),; pozitia de bogatas l-a determinat sa renunte la politica si primarie. Ce l-o fi apucat dupa atatia ani ? Are nevoie Base de sprijin si-l forteaza ? Cu ce il are la mana ?
>>>>
GemstonePig [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 19:30
+2/16
Baiat destept, a dat tunuri de milioane, terenuri retrocedari, s-a retras, absolut orice despre el s-a prescris, acum e curat uscat. Si o sa ridice PMP, Basescu l-a adus pentru ca stie ca e capabil si descurcaret
:)
Xorciser [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 20:12
-2/10
Cred ca faci o confuzie. Negoita e baiat linistit (cred ca pana si banii s-au dus la PDL nu au ramas la el), s-a inhaitat cu imobiliarii lui Basescu (mai corect spus l-a inhaitat Basescu cu imobiliarii lui) si era sa ajunga la mititica, de aia a facut pasul inapoi...
LOL, struguri sunt acriiii..USRplus nu te primeste
UnOarecare [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 22:33
+11/17
dom primare, "fara penali in functii publice"...
E nasol cu Kovesi la PE
muvis [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 23:09
+8/14
Iar după dimensiunea sforțărilor penalilor, usr e chiar reușit.
te pomenesti...
mamenervat [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 23:58
+9/13
sau mai bine zis, ne pomenim ca urmeaza Videanu si Berceanu! A tunat si i-a adunat, Doamne fereste-ne!
implant
nahir [utilizator], Duminică, 18 octombrie 2020, 12:15
+4/4
sunteți voi, ăștia de la pmp.
Vă implantați, după cum s-a văzut până acuma, numai cu psd, amoarea din tinerețe a marinarului.
Și când te gândești că pmp-ul a fost creația lui băse pentru hudrea.