1 € 1 USD 4,1087vineri 14 aug 2020
Versiune
Mobile
Nu au ajutat că nu au fost cum a vrut ciuma roșie!
Tayen [utilizator], Miercuri, 3 iunie 2020, 17:18
+6/10
Că, dacă era după Ciordache, Nichipercea și Manivelă Șerban era de jale, ar fi fost chiar PM acum.
meserias Ciolacu asta
Mawrkuss [anonim], Miercuri, 3 iunie 2020, 17:19
+7/11
e ca si cum ai spune ca mastile si carantina au fost inutile ca, dupa cum se vede, nu am COVID prapad in romania :))

Au ceva stofa consultatii astia de comunicare de la PSD.

Pai nu i-a afectat (prea tare) ca ne-am apucat de facut scandal din ziua unu, in mod constant, pana a cazut smekerul de la volan. Cum altfel?!
Ciolacu,tu o faci pe prostu?
asavreau [utilizator], Miercuri, 3 iunie 2020, 17:23
+8/12
Fostul vostru ministru al justiției Tudorel Toader a spus asta și fosta prim ministru Viorica Dăncilă a confirmat.Este drept că tu nu erai de față,că atunci hotăra totul Dragnea.Tu doar ridicai lăbuța și nu întrebai de ce.Deci să concluzionăm-dacă nu știi ceva ,nu înseamnă că nu există.
Werner
Ozmo [utilizator], Miercuri, 3 iunie 2020, 17:34
-1/7
s-a spalat pe maini ?
Bai ciolacule
panda_rosu [utilizator], Miercuri, 3 iunie 2020, 17:35
+6/10
Nu ti-ar fi rusine!!
Dragnea-i bun si viu si mort pt PSD
D-or [utilizator], Miercuri, 3 iunie 2020, 17:37
-4/8
Se spune ca cei care se imbogatesc destul isi permit sa devina cinstiti si aparatorii cinstei, pentru a-si proteja acumularile. Devin periculosi pt sistem.

Dragnea incepuse sa-si permita acte de patriotism (vezi repatrierea aurului).
dar stai
transpenibilus [utilizator], Miercuri, 3 iunie 2020, 17:46
+9/13
Ciolacu, danciloasa, valkov, orlando kiparusul, olguta, serban nicolae, tudorel toaderul, ala chel care a venit de la prm, ciordache, etc. nu trebuiau sa fie deja la Jilava?

De ce vorbeste ciolacul in libertate??? Iar PSD sa fie scos in afara legii si desfiintat.
Absolut dezgustator
panduru [utilizator], Miercuri, 3 iunie 2020, 18:02
+9/13
individul asta, impreuna cu stapanu-sau, alaturi de care zambeste in poza de mai sus.
Tot pesedistul
Ochii_pe_voi [utilizator], Miercuri, 3 iunie 2020, 18:25
+4/8
a fost complice cu Dragnea & Co. Au acceptat mlaștina în care au trăit. PSC = grupare de infractori si complici, Punct.
au ajutat la greu, ce prostii spune
t_beriu [utilizator], Miercuri, 3 iunie 2020, 18:35
+5/9
Sute de dosare s-au prescris, sau au probele invalidate, sau se rejudeca de la 0 cu sanse mari de prescriere, sau nu mai sun tconsiderate infractiuni (legislatie secundara). In ultimii 2 ani a scazut dramatic numarul de condamnari pentru coruptie.
Aluzia este extrem de clara:
Sunt_nimic! [utilizator], Miercuri, 3 iunie 2020, 18:35
-1/7
ACUN, Daddy este in inchisoare, nevinovat detinut politic.
Dar maine va fi liber ca paserea cerului, iar poimanine, va fi pe scaunul de la Cotrceni, impreuna cu cea mia tanara prima doamna!
Pedesereul rulez!
Da, dar cât am stat în stradă pentru asta?
mr_mojo [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 1:12
0/0
Dacă v-aș prinde pe o alee întunecată să vă explic cum e să stai în piață în picioare în ploaie sau în ger ori să inspiri gaz într-o zi de vară...