1 € 1 USD 4,0836vineri 14 aug 2020
Versiune
Mobile
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 8 noiembrie 2019, 11:52
-5/25
foarte corect
noi2013 [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 12:13
-4/20
Si de aceea este si intretinuta starea de "agitatie" politica permanenta si usoara subdezvoltare, sa fim vaci de muls
Aiurea
midufi [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 12:17
0/26
Postari pro-sovietice la greu.
De unde iti iei banii, de la Sputnik ?
CIOLACU!? Ciolacu!?
ioanbucsa751467216962915 [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 12:34
+2/8
unde e politrucul ăsta să-i reproşeze şi lui să nu se mai vaite de problemele financiare şi fiscale ale României....şi să pună mâna să crească valoarea leului din joben!!
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 8 noiembrie 2019, 12:38
-5/13
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 8 noiembrie 2019, 12:45
+5/9
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 8 noiembrie 2019, 12:53
-2/4
Din datele oficiale
Unforgiven [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 12:56
+1/15
Rezulta ca riscurile sunt minime dupa guvernarea "catastrofala" a pesedistilor si in plus avem o imbunatatire serioasa a puterii de cumparare.

Dar voi votati impostura securista, care va hraneste cu placeri lascive si cu idei ce submineaza respectul fata de o fiinta umana ce se vrea a fi inteligenta.

Va este suficient sa cititi stirile de canal de la #coruptiarezist si de la sefii vostri rusosceptici perfizi.
Aiurea
piticu_enigmatic [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 13:06
+3/5
Bre problema nu e consumul ci de unde vine ce consumi, aia consuma ce produc noi consumam din import nu producem nimic adica ponderile sunt inverse. Comparatiile cu altii se fac numai daca intelegi ceva din lumea asta.
S-a relaxat Mugurel
piticu_enigmatic [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 13:09
+3/7
In sfarsit are si el guvernul lui...cat de cat. Nu mai are somnu agitat de ce dude va gasi dimineata date de Vilcov si Socol noaptea ca hotii. Citu cat a fost el de dusman cu Mugurel nu e pafarist si nu e Isar sa fie infanterist e mai echilibrat deci poti sa lucrezi cu el. Om vedea ce iese.
bah...ce tare
Je__ [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 13:18
+4/10
s-a schimbat guvernu, si a scazut inflatia cu 0.4 in 2 zile

moama.....cred ca aud niste suntete....duruie ieconomia deja....prinde avant
tineti-va ca acusi fug si cainii cu colaci in coada pe strada
Spuntikul este doar o unealta
Sunt_nimic! [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 13:38
-1/9
Respectiva publicatie este doar o unealta, la fel ca trolli kaghebisti, care si-au schimbat nick-urile (unde sunt mazeta, echidistantul, cucuveau, Gigi kent, newlook etc, etc??).

toti primesc banii de la Kremlin!
Dar vesticii și produc, nu doar consumă.
prec [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 13:47
+1/5
Noi ce producem? Fudulie și prostie, atât.
Șobo, puterea de cumpărare a crescut doar
prec [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 13:52
-5/9
la cei inutili și neproductivi care cumpără produse fabricate de alții. Ce-i așa greu de priceput!
Iară râde perciunatul ăsta de o țară întreagă.
prec [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 13:55
-3/5
Eu tot nu-mi explic cum a ajuns și de ce mai este ăsta în funcție!?
ii are pe multi la mana...
demaGOGU [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 14:23
-1/5
...deci, o iesire pe cale ne-naturala din sistem este pur utopica.
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 8 noiembrie 2019, 14:35
-2/4
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 8 noiembrie 2019, 14:35
+1/7
Isarescu
florinos [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 14:38
+2/2
Sa ne amintim cum PSD il injura pe Isarescu ca ne vinde strainilor, statului paralel, apoi PSD l-au reinvestit pentru inca vreo 4 ani, curat murdar.
Acțiunile și patentele sunt ale lor.
prec [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 14:48
-1/3
Chiar dacă lucrează sclaveți richipei, rodul final este al lor, deci ei produc.
nu mai raspanditi mizeria asta...
g01an [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 14:59
-1/5
ce inseamna lipsa de educatie financiara. cum sa fii piata de consum cand esti tara saraca? SUA este piata de consum pentru ca sunt o tara populata si instarita si pentru ca o economie dezvoltata a schimbat ponderea importantei sectoarelor economice (domina serviciile - de unde si consumul ridicat). Romania este centru regional de productie, problema fiind ca sectorul serviciilor este grav sub-dezvoltat (deci de unde mama lu' proces verbal sa consumam daca majoritate n-au bani de pe-o zi pe alta?) si productia inca nu acopera suficient de multe produse cu valoare adaugate mare. dar depindem de productie, inclusiv de agricultura - ceea ce este aberant pentru o economie in mileniul 3.
Ok
Unforgiven [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 15:18
-3/7
Ramaneti la incultura rezistentilor corupti, este de ajuns pentru voi.

Gasca corupta #rezist ar trebui scoasa din categoria fiintelor inteligente si retrogradata la nivelul de Animal Turbat!
da
codrean [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 15:40
0/2
ei produc tehnologia, brandurile, ideile, chinezii (dar si noi, vezi Dacia, Ford, etc)'pun osul"; castigul se imparte ...
pai
codrean [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 15:44
0/2
Daca n-au unul mai bun!? Stii tu vre-unul ? Asta macar e responsabil, e constient ca ne tine in mana soarta, a tuturor, nu vrea s-o joace la barbut !!!
Manoleee...
consumator2 [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 17:26
+1/1
Dar chiloții? Ce culoare aveau? Albastru?
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Sâmbătă, 9 noiembrie 2019, 11:01
+1/1