1 € 1 USD 4,2570miercuri 20 oct 2021
Versiune
Mobile
Comment sters de user
qwerasdf [anonim], Luni, 20 august 2018, 12:07
+34/40
Sa ma ierte dl procuror dar...
Cataleya [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:08
+48/52
...cand auzi ca ancheta se face sub coordonarea si supravegherea unui procuror din Alexandria......
Nu-i corect !
sareta [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:13
+35/39
Corect ar fi ca cercetarile sa fie facute de seful-sefilor ,adica maria sa Dragnea ! Asteptam vina mortului ,eventual va vota in viitor .
Nu este de joaca!
buncrestin [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:14
+46/50
Cine stie cati din cei gazati in piata, pe fondul unor conditii medicale preexistente, vor avea de suferit pe termen lung.
ucigasii romanilor trebuie bagati la
pepper89 [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:15
+43/47
puscarie de urgenta, suntem sub asediu: dublul condamnat dragnea, carmen de videle, speranta, si sefii jandarmeriei. Haideti mai repede cu dosarele alea pt 10 august, ca ne extermina astia pe toti!
Respect
Martinezu [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:16
+58/62
Sa participi la protest in Bucuresti fiind din Teleorman 62 de ani, asta da spirit civic.
Sa fi tot din Teleorman sa reprimi manifestantii pasnici gazindu-i si batandu -i asta inseamna sa fi mafiot.
nu a inteles bine
iondelaafumati [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:18
+46/50
inca unu care nu a aflat ca gazele nu fac rau !
Neobolsevicii Dragnea si Carmencita
Muncitorul [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:18
+35/41
Au gazat femei, copii, batrani cu diferite afectini pt a da un motiv pt instaurarea dictaturii. Nu DEMISIA trebuie din partea lor, ci judecarea si condamnare pt CRIME IMPOTRIVA UMANITATII!
D-zeu sa-l odihneasca...!
scaraotchi [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:20
+24/32
Livache, unde vrei sa te muti cu domiciliul, nene? Vrei sa-ti fac mutatie inca de pe acum pe adresa...noastra...?

Daca raspunsul e: ''Da, ia-ma ...!'', te rog sa-ti faci analizele de sange si rezistenta la ...fierbere...!
simuleaza
tahomir [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:22
+37/43
E un fake news. Arafatul a spus clar ca gazele sunt benefice pentru sanatate si ca e chestie de fite sa pretinzi ca ti se face rau de la ele. E posibil insa ca auzind ca e remediu anti reumatism, anti impotenta si cu noroc la loto respectivul sa fi tras suplimentar pe nas acasa depasind cu mult dozele recomandate de medic.
Makes it official
Soljenitin [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:26
+45/51
PSD - partid criminal.
a
adrian67 [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:27
+28/32
Ca idee, in Spitalul ( de fapt dispensar ) din Turnu Magurele, sub atenta conducere a lui Daddy si acolitilor lui Mohanu si Cuclea, in afara de injectii nu poti face mai nimic fie din lipsa medicilor, fie a dotarilor. La inmormantare, ar trebui sa facem un miting la Turnu Magurele.
aiurea
martel55 [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:28
+27/31
gazele erau in termenul de garantie si cu certificat de conformitate cum spunea arafatul, deci nu ele au fost problema, mai mult ca sigur e doar o manipulare soroista :(
omisiuni esentiale
clencix [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:38
+10/16
Nicăieri nu se spune la ce data s-a prezentat la urgente, în seara de 10, pe 11 sau mai târziu. Înțeleg ca s-a deplasat de la București acasă și apoi s-a dus la urgente. Trebuie stabilita cauzalitatea în mod clar, altfel puterea o sa spună ca de vina e tot mortul și guvernul scapă de acuzarea de ucidere din culpa.
...un teleormănean a murit...
baligosul [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:39
+14/20
Nu cumva acest teleormănean o fi murit nu din cauză că ar fi fi fost în contact cu gazele pulverizate de jandarmi, niște ,,dulci" ci o fi fost infesta cu dejecțiile generate și înprăștiate de Dragnea și ale lui, de Dănciloaia , de doftoroia madam Dan, și cîți alții care sunt făcuți de-o făptură ,,puturoasă", mă refer la PSD-istul de Teleorman.
Daca mai asteptam 5 ani
madonna0a [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:40
-31/41
Daca mai asteptam 5 ani mai mor vreo 10 de batranete, sau mai bine zis de gazelle de acum 5 ani
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Luni, 20 august 2018, 12:41
+18/22
te referi
gwolf [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:42
+12/18
la faptul ca aveti de munca acum, sa raspanditi dejectii virtuale la ordinul partidului?
sau am inteles eu gresit?
...neînțelegere...
baligosul [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:45
+8/12
Gazele lacrimogene nu fac rău puternicilor zilei...
De ce?
Dedalus [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:46
+18/20
Am mai spus-o: orice gaz este un soc. PEntru cei mai multi, doar momentan.

Dar nu toti oamenii sunt la fel :-). Cei batrani, bolnavi sau cu sensibilitati aparte pot fi grav afectati de un gaz legal care nu are niciun efect major asupra altora.

Contributia gazului la acest deces va fi cel mai probabil dificil de stabilit, dar suspiciunea va ramane.

Ca si intrebarea bietilor civili care au suferit torturi inimaginabile in cel de-al doilea razboi mondial :

De ce?
criminali
Zentrix [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:49
+22/26
Incepand din acest moment, PSD nu mai este este doar un partid de hoti.
A devenit cu acte in regula un partid de criminali.
ia vezi cine e seful armatei!
kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:53
-26/30
sa-l bagi si pe el.
Se adauga la capetele de acuzare ale Dan/Dragnea
PartidulSlugilorDragnea [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:53
+14/18
Cred ca madam secretara nici nu mai doarme noaptea, il suna din ora in ora pe Dragnea. Ala o asigura: "stai draga linistita, noi omoram contribuabilii, pensionarii mor oricum, bugetarii vor muri de foame, ramanem doar noi in Romania, nu ne va mai judeca nimeni".
Pacat ca trebuie sa moara oameni pentru ca asasini ca Dragnea sa ajunga dupa gratii sau dupa un capac de lemn. Pacat ca justitia nu il poate acuza de adevaratele infractiuni (Belina, Brazilia, ferma de porci a lui Stefan Dragnea, palatul Alexandrei Dragnea, hotelurile Bombonicai, deturnarea Brigazii Antiteroriste UM 0465 in interese personale).
Criminalii: dan, dragnea,
aniod [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:53
+16/20
stanescu, dancila, firea, paraschiv, cucos, sindile sa fie judecati si bagati la inchisoare.
Sa fie trasi la raspundere manipulatorii mincinosi: fifor, dan nica si acolitii lor.
Jandarmeria asculta orbeste de comanda politica, fara respectarea regulamentelor si a legilor. Jandarmeria sa fie desfiintata.
...
sictireanu [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:55
+16/20
Protestatari, bineinteles. Probabil in viziunea madamei Carmen Dan se fac vinovati ca au venit balonati la miting iar gazele eliminate au intoxicat zona.
Până aici ți-a fost, Livache!
doru68 [utilizator], Luni, 20 august 2018, 12:58
+17/21
Dacă PSD nu scapă urgent de stabilopodul ăsta care-i trage pe toți la fund, partidul va ajunge la 10-15%, în doar câteva luni. Motivele le puteți găsi mai jos.
https://www.vremuri.net/blog/2018/8/18/psd-sau-succesul-eecului
10 zile nu sunt 5 ani
Lol Lolovici [utilizator], Luni, 20 august 2018, 13:22
+6/10
Dar na, ce conteaza, merge la troll-eala trista.
Cine?
, AlwaysToTheRight, NeveRed! [utilizator], Luni, 20 august 2018, 13:29
+12/16
E cumva toar'su fifor?
Ala cu rachetele balistice, nu?
Daca te gandesti la Iohannis, nu are cum sa fie sef. L-ati lasat voi fara niciun fel de atributii! Asa ca, poti fi banat pana la moarte!
mare noroc ai ca prostia nu doare...
bogdan1477 [utilizator], Luni, 20 august 2018, 13:34
+7/11
Pai ce treaba are bre slugoi de videle armata cu jandarmeria?!? Crezi cumva ca-n vro tara normala jandarmeria e in subordinea presedintelui???
asta e tot ce poti da?
bogdan1477 [utilizator], Luni, 20 august 2018, 13:35
+5/9
Altceva mai putin timp decit comparatia a 10 zile cu 5 ani n-a reusit sa produca neuronul stingher?
ce treaba are seful armatei in
pepper89 [utilizator], Luni, 20 august 2018, 13:46
+7/11
agresiunile impotriva populatiei din 10 august?
era armata in piata, trageau cu tancurile in oameni? esti normal la cap ??
Eu vreau sa stiu unde e sefu tau dublu condamnat, de 10 zile de la acele violente impotriva poporului, nu se mai aude nimic de el. In ce gaura de sarpe s-a bagat, ii e frica sa raspunda la intrebari? Ii e frica ca il asteapta procurorii cu catuse pregatite? Ce pi...da fricoasa.
In aceasta seara la Latrina 3
JustinCase [utilizator], Luni, 20 august 2018, 13:46
+7/11
In aceasta seara la Latrina 3, toti latraii insalubri si umflati vor guita cum Statu' Paralel si Iohannis si Soros l-au omorat pe saracul om, si au dat foc la Bamboo, doar ca s-o dea jos pe valoroasa Vasilica Docila.
o fi
nahir [utilizator], Luni, 20 august 2018, 13:47
+3/7
crezut ca e vorba de dragnea si d-aia s-a bucurat trollul pesedac?
Auzi, banatule...?
J.C.Denton [utilizator], Luni, 20 august 2018, 14:45
+8/10
Să-nțeleg că d-aia ai renunțat la adevăr?
Că pentru ce mânânci zilnic pe aici ar putea să te baneze doar ăia de la latrina 3, că nu le mai rămâne lor nimic.
cum adica nu-l poate acuza ?
sareta [utilizator], Luni, 20 august 2018, 16:17
+3/3
Pai cum dracu sa poata sa-l acuze acesti magistrati care l-au acoperit de peste 20 de ani si care-s condusi acum de Tudorica cel "academician " ?
hai sa fim seriosi ...
sareta [utilizator], Luni, 20 august 2018, 16:24
+2/2
Procurorii nu inhata decat persoane denuntate si nicidecum indivizi ce au jefuit sau au atacat ordinar cu dovezi clare .Pentru acestia sunt necesare cercetari zeci de ani si oricum fara concluzii .
Respect!
Maniu [utilizator], Luni, 20 august 2018, 17:05
+1/1
un om obisnuit, dar un om.
anchete jurnalistice
anion [utilizator], Luni, 20 august 2018, 20:44
+2/2
Este neaparat nevoie de anchete ale presei adevarate independente gen recorder, tolo, etc. la Turnu Magurele. Trebuie cercetat in ce parte a baricadei se gasea decedatul. Sa nu cumva sa fi fost din cei care vroiau sa compromita demonstratia pasnica adusi tocmai de putere pe ceva promisiuni. Pana atunci este clar ca nu a vrut sa primeasca ingrijiri suplimentare, deci nu s-a identificat mai mult, iar unul din sefi a plecat din tara.
Comment sters de user
un_deget_de_secaturi [anonim], Marţi, 21 august 2018, 10:14
0/0