1 € 1 USD 4,2570miercuri 20 oct 2021
Versiune
Mobile
cel mai bun banc
nea_caisa [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 17:11
+27/27
n-am mai ras de mult asa. sa-i ia cineva totusi narghileaua ca o scapat ceva stricat in ea. sau macar sa-i spuna ca si presedintele e ales tot de popor si are mai multa legitimitate decat parlamentul. bine macar ca a spus lucrurilor pe nume. nu ca n-am sti deja cam pe unde li se invart bondarii din cap.
frumoasa tara avem
sim12345 [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 17:13
+26/26
in care oribilul asta isi da cu parerea cine sa numeasca procurorii sefi

pai mai redusule, in bezna mintii tale presedintele e politic dar parlamentul nu... parlamentu' e al boborului dar presedintele nu...

nici nu stii ce sa-ti fie, scarba, greata sau mila fata de inutilul asta...
Incredere Parlament?
SilviuP [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 17:16
+20/20
De-aia este increderea in Parlament la 27% in cel mai recent Eurobarometru, iar 66% din romani spun ca nu au incredere in Parlament... reprezentativ, reprezentativ...
Hohohohohoho hotii fac legea in Romania
emil bobu [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 17:21
+21/21
Asta pentru cele doua persoane care n-au inteles asta in 27 de ani. Stiti cine sunteti.
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Joi, 16 noiembrie 2017, 17:27
+21/21
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Joi, 16 noiembrie 2017, 17:29
+19/19
@!#$@#$@#$~~!#!@$#@!~
marianmarian [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 17:33
+19/19
Abjectule, tu ma faci sa pariez ca-n iarna asta venim cu corturile si ciomegele in Pta Victoriei, am de amandoua. Ultima scursura de om, condamnat tocmai pentru plaga care-a distrus tara asta atatia zeci de ani, a ajuns sa faca legi si sa identifice slinos si marsav parlamentul plin de porci cu "poporul". Mars, ca aproape am ametit citindu-te... Cum ziceam, ne vedem iarna asta in piata, vino si tu, te rog. Cu tot cu AK-ul tau.
ce ar
soringusar [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 17:39
+16/16
ce ar fi daca cineva isi insceneaza un furt al unui bun de valoare pt a incasa asigurarea ?
Pai ce sa va fac...
Iorgovan [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 17:40
+19/19
...daca nu le dati 20 de ani cu executare, cu confiscarea averii, asa cum ar fi normal?
pai cam aici e problema in romania
bogdan1477 [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 17:47
+18/18
Cind parlamentul e plin de personaje codamnate penal, e cam dificil sa ai justitie independenta. Ar trebui sa ne decidem noi astia,poporul non-psd: vrem stat de drept si iesim la vot masiv si alegem parlamentarifara dosar penal si cu cit mai multa probitate morala, sau stam acasa la vot si stam acasa si dupa aia cind astia se apuca de violat statul de drept.
multumim justitiei
Adri4n [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 17:53
+16/16
ca in loc sa dea cu executare acestor tradatori de tara ei dau cu suspendare, sa ramana aia in parlament si atatati de dorinta de razbunare ca sigur o sa fie bine.
.
PostaculCorporatist [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 18:04
+3/3
Este clar in ce directie de indreapta Romania...
Fugiti cat mai puteti.
.
PostaculCorporatist [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 18:04
+3/3
Este clar in ce directie de indreapta Romania...
Fugiti cat mai puteti.
.
PostaculCorporatist [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 18:04
+3/3
Este clar in ce directie de indreapta Romania...
Fugiti cat mai puteti.
bai baiatule...
mar-vas [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 18:15
+5/5
voi nu intelegeti ca parlamentul asta plin de specimene ca tine incepe sa nu mai reprezinte poporul roman? si nu ca ar fi fost reprezentativ candva - stii tu treaba aia cu 44 din 39 %
si ce-i mai grav pentru voi incep si aia mai inceti la minte sa-si dea seama de teapa luata si nu este bine de loc pentru voi, mai baieti!!
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Joi, 16 noiembrie 2017, 18:18
-5/7
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Joi, 16 noiembrie 2017, 18:21
-7/7
partidul i-a trecut pe lista dar
ty [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 18:52
+6/6
cum pestele de la cap se impute astra-i situatia din PSD.
Hai xgrihu, niluk, mis sloan
Fu Leng [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 19:12
+6/6
Sau lovcraft care se stergea la fund cu mcv, veniti sa ne explicati cum e cu justitia de tip mafiot.
Doua?
Alius [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 19:30
+6/6
Glumesti? Sunt multi si idioti.
binenteles ca
nahir [utilizator], Joi, 16 noiembrie 2017, 19:50
+6/6
a legislatiei facuta tot de ei.
ultimul exemplu este cel in privinta superimunitatii membrilor CCR.
A celor care nu s-au dus la vot si a faptului
Maniu [utilizator], Vineri, 17 noiembrie 2017, 1:42
+4/4
ca nu pt vota romanii din diaspora.
Avem ce nu s-a votat, fiindca nu s-a votat!
Maniu [utilizator], Vineri, 17 noiembrie 2017, 1:45
+3/3
au stat acasa domnii si domnisoarele. Era un lucru minim de facut, chiar si o stampila la intamplare, dar nu pe PSD....
Simplu
MinDepous [utilizator], Vineri, 17 noiembrie 2017, 2:46
+3/3
Toate.
xxxxl
vorbeste lumea [utilizator], Vineri, 17 noiembrie 2017, 6:22
+3/3
existenta politica si activitatea sociala a domnului dovedesc ca prin zona pestele e stricat deja mai jos de cap ...
Loc vacant
hamangiul [utilizator], Vineri, 17 noiembrie 2017, 7:57
+5/5
Toto Rina a murit...Liviut la experienta ta...poti candida la locul vacant si te rugam sa-ti duci si parlamentarii cu tine in Sicilia
Bag seama ca n-ai auzit de
scaraotchi [utilizator], Vineri, 17 noiembrie 2017, 9:02
+2/2
expresia "somnul ( in ziua votului si-n general) natiunii naste "baiei buni" (n-am voie sa zic monstri)

Dormi in pace natiune (de treaba asta a profitat putin si nea Vantu), dormi - si sa te trezesti direct la al 13-lea congres ....PDSR sau Doamne fereste, direct gubernie
De s-ar trezi Brancusi din
scaraotchi [utilizator], Vineri, 17 noiembrie 2017, 9:06
+3/3
somnul vesnic (ma bag daca trebuie) sa ne "reaminteasca" putin cine suntem si cum am ajuns.
previziunile arsenie boca
pb80tm [utilizator], Vineri, 17 noiembrie 2017, 10:15
+2/2
totusi boca asta a avut dreptate ca romanii vor fi beliti de taxe si tradati. de biserica oficiala si de partidul pe care al voteaza de 30 de ani.
eheee, mafiotii italieni au principii
scaraotchi [utilizator], Vineri, 17 noiembrie 2017, 10:50
+3/3
baieti. Si mafia italiana e doar "infratita" cu guvernantii, pe cand la noi e direct "agentie" a statului. E o diferenta semnificativa.
Doar ca la noi nu s-a inceput inca cu 'asasinatele", cu toate ca Cata, baiatu' despre care vorbim, a avut o tentativa de a "explica" ce si cum ...Si ce au facut in momentul acela politistii? ... s-au intors pe partea cealalta
Comment sters de user
un_deget_de_secaturi [anonim], Vineri, 17 noiembrie 2017, 12:04
+1/1
Comment sters de user