1 € 1 USD 4,3869luni 29 nov 2021
Versiune
Mobile
deja
skyradio [utilizator], Joi, 27 aprilie 2017, 13:19
+20/20
devin penibili!
mda...
liviu_ [utilizator], Joi, 27 aprilie 2017, 13:24
+21/21
tot n-au gasit cum sa-l faca pe dracnea pm?!
niste incompetenti domne! pai v-a dat omu super imunitate, salarii etc... chiar asa ?! nici in excroci nu mai ai incredere in ziua de azi!

e chiar asa de greu sa ignorati constitutia si interesele tarii pentru el lidero masimo?! ce se poate intampla?! ca aveti mai multa imunitate decat toti oamenii de pe planeta asta la un loc!
hmm!!!!
popass [anonim], Joi, 27 aprilie 2017, 13:31
+16/16
K sa cada la PACE or sa dea cu BANUL , eu as intreba care sunt MOTIVELE AMANARI .
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Joi, 27 aprilie 2017, 13:36
+17/17
dracul viu si cu un hamster la nas ...
si_mort_va_vad [utilizator], Joi, 27 aprilie 2017, 13:38
+15/19
... a refuzat orice comentariu, spunand ca va vorbi dupa ce judecatorii LUI vor lua o decizie IN FAVOAREA LUI.

Abia apoi va recunoaste ca el nu vrea nici prim ministru, …iznogood , … nici presedinte fara un dinte, … ci ... DIRECT SULTAN !!!


FMMIG , cum ne mananci tu pe noi toti de vii ...

"Exorcizamus te, omnis immundus spiritus, omnis satanica potestas, omnis incursio infernalis adversarii, omnis legio, omnis congregatio et secta diabolica. Ergo, omnis legio diabolica, adiuramus te...cessa decipere humanas creaturas, eisque æternæ perditionìs venenum propinare...Vade, satana, inventor et magister omnis fallaciæ, hostis humanæ salutis...Humiliare sub potenti manu Dei; contremisce et effuge, invocato a nobis sancto et terribili nomine...quem inferi tremunt...Ab insidiis diaboli, libera nos, Domine. Ut Ecclesiam tuam secura tibi facias libertate servire, te rogamus, audi nos ! "


#rezist!
Punerea in balanta
florynn [utilizator], Joi, 27 aprilie 2017, 13:40
+8/16
Balanta este foarte sensibila aici. Cred ca megaultrajudecatorii constitutionali cantaresc cum este mai bine: sa iti fie frica de un om sau sa iti fie frica de un popor.
curta independenta
coloneze [utilizator], Joi, 27 aprilie 2017, 13:49
+16/16
CCR ul. e greu cu nenea dragnea
:-(
msk [utilizator], Joi, 27 aprilie 2017, 14:07
+11/11
O mare mizerie ...
Nu inteleg oamenii aia ca se compromit iremediabil incercand sa "dreaga busuiocul"?
sau ce asteapta ? sa fie condamnat LD cu executare si sa scape de presiunea politicului ?
CCR - delibereaza, analizeaza, treneaza
Sati [utilizator], Joi, 27 aprilie 2017, 14:38
+8/8
S-a stricat balanta si nu au piese de schimb.Cu cate condamnari te recomanda partidul pentru PRIM M.... al tarii.
:(
dizzyme [utilizator], Joi, 27 aprilie 2017, 16:26
+4/4
probabil
te
nahir [utilizator], Joi, 27 aprilie 2017, 19:23
0/0
pomenesti ca asteapta ca dragnea sa fie condamnat de prea mukte bombonici mancate si abia apoi vor lua decizia.
O mână de ajutor
slashroot [utilizator], Joi, 27 aprilie 2017, 21:53
+1/1
Hai să vă ajutăm noi: NU, penalii nu au ce căuta la conducerea unei țări. NU, nu vrem ca niște infractori să aibă putere asupra vieților noastre și ale copiilor noștri.

Înțeleg că aici e vorba de moralitate versus legalitate, dar dacă indecizia CCR-ului stă cu adevărat în aspecte legale (și nu politice sau de altă natură), atunci ar fi ajuns până acum la o concluzie...
Cred ca problema e votul:
kokos [utilizator], Joi, 27 aprilie 2017, 23:04
+1/1
scorul e 4-4 si al noulea judecator cred ca se abtine , din cauza asta nu pot da o decizie.Cred ca presiunile din ambele tabere sunt uriase pe cel de-al noulea judecator.