Dăncilă, despre comisar: Dacă aducem un bebeluș și am spune că e propus de PSD, i s-ar găsi un defect - Hotnews Mobile
1 € 4,7808 1 USD 4,3144joi 21 nov 2019
Fa!
transpenibilus [utilizator], Joi, 3 octombrie 2019, 23:36
+30/30
Postul de comisar european nu-i al pizideilor, e al ROMANIEI.
Marsch la Videle, balabusta penala!
a vorbit bebelusa
ras-putin [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 3:12
+15/15
si nu de la "cronica..."
Doh!
Jolly Roger [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 5:00
+19/19
Pune, bre, de-o propunere de om corect, eficient, inteligent si integru. Si nu zice nimeni nimic.

Cum? Ce inseamna cuvintele astea?
Nu, nu-s injuraturi...
Ai dreptate, in sfarsit...
John M. [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 7:19
+14/14
pentru ca si un bebelus PSD are hotia in ADN !
revers
anion [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 7:34
+14/14
Auzeam intr-un miting al PSD un sustinator infocat care spunea ca ''daca PSD pune in fruntea partidului o matura, eu o votez''. Deci la Bruxelles poate ajunge o matura, un pres si nu pierdeti doamna votantii!
Fantastic cat de proasta poti sa fii..
Paleopterix [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 8:24
+14/14
Adica ai fi in stare sa numesti un bebelus pe post de comisar european? Dupa creierul tau prost, un bebelus ar indeplini cerintele postului, nu? De aia tot vii si propui toti cretinii si coruptii?
Da Viorică.
asavreau [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 9:24
+11/11
Voi,cei din PSD sunteți defecți.Nu vă puteți abține să furați.Vorbiți și prost,stâlciți cuvintele,le dați înțelesuri bizare și pretindeți că nu vă înțelegem.Clar că trebuie să plecați de la guvernare.Între noi și voi nu poate fi empatie,colaborare.Ar trebui să vă desființați.Stricați oamenii și cum spui tu,stricați și copii.Sunteți o pacoste pe destinul României.
exact
mgf007 [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 9:57
+10/10
va dati seama cat de bolnav e psd :)))
Al dracu bebeluș nevinovat este
Rescator [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 10:13
+10/10
ipochimenul cleptoman ,numitul răzăș din Galați
Dan Nica,membru fondator al Mafiei Roșii,Cupola
Ciumei Roșii.Are șifonierele pline de *scheleți*.
tuta
Ilidia [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 10:21
+6/6
Tuta minte iarasi. Mai sunt propuneri cu "probleme" ai altor state...
Sun oameni . . .
Vali Cel Batran [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 10:35
+11/11
. . . .in lumea asta pe care nici moartea nu-i vindeca de prostie, ingamfare si fudulie(toate aceste epitete fiind inrudite). femeia asta se crede buricul pamantului!
si ute asa....
asada [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 10:58
+11/11
....panarama se vrea inteligenta si bascalioasa nevoie mare !!! Dar sigur daca ar propune un bebelus ala ar fi din samanta PSD-ista si ce se naste din pisica soareci mananca !!!!
Pai vinovat,
dickins [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 12:27
+4/4
ce cauta intr-o organizatie de tip mafiot?
exact, in sfarsit ai inteles!
gwolf [utilizator], Vineri, 4 octombrie 2019, 13:37
+3/3
Ti-a luat 2 ani sa pricepti asta dar la cat de proasta esti, intervalul asta este o adevarata performanta!