Tăriceanu: Dăncilă încearcă tot felul de formule de țară de lumea a treia ca să evite votul în Parlament / Cei care merg în Guvern o fac ca persoană individuală, nu ca membri ALDE - Hotnews Mobile
1 € 4,7491 1 USD 4,3248luni 23 sep 2019
Mosule Sterling Popescu T. tu esti cu puscaria....
Plagarus [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 16:02
+11/13
....la scara dricului !
Ai fost bot in bot cu psdeii si acum te dai berbant ????
le combate
nahir [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 19:31
+2/2
bine nenicu, acu că e contra, ca să zic așa. Bineînțeles că până la următoarea trădare.
Pe de-o parte PSD-ALDE transforma Romania in haos
Habermas [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 16:25
+5/9
iar pe de cealalta parte, Jandarmii ne spun ca Duba-i pregatita, inca din scoala.

Mai ramane ca Romanii sa abandoneze total Romania, si s-a terminat.
caline, caline
zigot [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 16:35
+5/7
mi-e mila de tine;
si totusi ai capatat ce ai meritat: ai ajuns sa te rogi de
presedinte, omul pe care il "iubesti" cel mai mult dintre
politicieni.
nu am crezut nicicand ca te ajuta mintea si acum imi
dovedesti ca nu ai fost decat "manechin".
imi cer scuze, de regula nu spun cuvinte grele invinsilor,
dar prea ai fost GOMOS.
ce s-a ramolit si Tariceanu
bancher [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 17:05
+3/5
vai de el, nu mai stie ce spune.
Iohannis va fi inteligent...
Intermezzo [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 17:08
0/6
Si va spune ca Tariceanu are dreptate, din moment ce a declarat oficial ca ALDE se retrage de la guvernare. Apoi o va trimite pe Cotco-Dancila la plimbare impreuna cu acele jalnice marionete.
Vorbe goale, marca tradiceanu
midufi [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 17:10
+3/5
"Cei care fac acest demers o fac în calitate de persoană individuală, nu în calitate de membri ALDE"
WTF ?
Cum adica, parlamentarii ALDE fac politica dubla?
In acelasi timp pentru putere si pentru opozitie?
SI mai sunt in partid ?
Ce jeg de partid, alde asta, in frunte cu conducatorul lui mult-iubit, tov. Sterling-Tradiceanu...
Cand
Jar [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 17:34
+3/5
te bagi in tarate,esti...ca ei.
Da' cu tara ce-ati avut?
disolvati-va odata
nalbaroiu [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 17:47
+1/3
Dar dizolvati-va odata gasca de derbedei care sunteti ... ...Ati ajuns sa faceti fix ce vrea taricelu'....si asa practic nu existati...cei 4% cu care va laudati ii strange orice partid care se infiinteaza miine....deci e o frectie ca aveti voi bazin electoral.......pur si simplu dispareti...
gata tatae
AndJorj [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 19:27
-1/1
ai pierdut partidul cum a pierdut si vadim prm-u, esti istorie, nu mai reprezinti nimic..
pai
nash pandelica [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 19:35
0/0
pe persoana fizica...parca era altcineva...
ce o tot dai dupa cires, da'i afar' din gashc...pardon, partid, sa fie pe bune, persoane fizice.
Tataie senilu'
Akylas [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 20:18
0/2
Halal de politicieni, nici unul nu are bunul simt sa-si dea demisia si sa mearga inapoi la popor. Nici nu mai stiu ce tricuri sa faca, doar doar mai raman la ciolan o perioada. Politicieni lipsiti total de sira spinarii si de obraz. Romania 2019, membru UE.... SCARBA !!!