Reacția PSD după criticile lui Iohannis: Dovedește din nou că nu înțelege nimic din economie. Ar face bine să continue ce a făcut până acum...adică nimic - Hotnews Mobile
1 € 4,7612 1 USD 4,2560duminică 26 mai 2019
Aici plăvanul trebuia să tacă.
prec [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 17:26
-12/14
Ăsta chiar nu are sfătuitori mai cu ceva minte pe acolo?
Sau toți „sfetnicii” săi sunt „înregimentați”?
Vorbesti de draknea, desigur
midufi [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 18:18
+3/3
Ai dreptate !

Jos ciuma rosie: psd-alde-udmr !
... trebuia sa taca
karryne [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 18:40
+3/3
Urmeaza-ti sfatul.
atata stie psd
liviu_ [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 17:29
+10/16
reactii ale unor copii de gradinita "ba pe-a matii"

also psd are o obsesie cu serviciile secrete!

hai sa vedem realitatea... daca serviciile secrete chiar erau functionale in romania... tariceanu murea in accident de motocicleta, dragnea de tractor, iordache de masina si un avion cu parlamentarii alde avea o defectiune tehnica si se prabusea intamplator pe o anumita cladire sediu de partid de pe bulevartul kiselef

serios vb. psd efectiv nu stie decat sa arunce vina in dreapta si in stanga!
REALITATEA e ca acest partid a condus romania DUBLU decat orice alt partid! dar ei nu-s vinovati de nimic... doar ailalti!
si din pacate nu toti oamenii votanti de psd sunt platiti , sunt unii suficient de prosti, care chiar cred asta!
Si va steptati la altceva?
iCalin [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 17:35
+3/3
...de la un partid de nesimtiti? Dar asa e cand promulgi o lege proasta, esti aratat cu degetul de cei care au initiat-o si votat-o, asta ar trebui sa se stie de mult in anturajul Presedintelui.Asta referitor la finantarea PSD din bani publici.
Despre bugetul SRI, aceeasi placa stricata cu protocoalele "ilegale" si mai nou neconstitutionale.Pentru prosti, fara suparare..
pesedacii
nahir [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 17:47
+3/3
repetă ca niște papagali acuzele care li s-au adus de 2 ani incoace și care li se potrivesc mănușă.
Nici aici nu sunt originali. Ca orice bolșevic, fură, copiază.
chestia este ca noi
ostrogotul [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 18:12
+5/5
avem mai multa incredere in "servicii" decat in psd
.