Ministrul Energiei o contrazice pe Viorica Dăncilă: Mi-e greu să spun că Guvernul nu știa despre situația de la CE Oltenia/ Dăncilă susține că a fost informată "cu suspectă şi nepermisă întârziere" - Hotnews Mobile
1 € 4,7808 1 USD 4,3144joi 21 nov 2019
Pavianu pricepe greu
Ochii_pe_voi [utilizator], Joi, 17 ianuarie 2019, 17:05
+14/14
A auzit luni, dar a aflat miercuri. Neuronii tovarășei VeVe Dăncilă funcționează mai lent.
Livache
florinos [utilizator], Joi, 17 ianuarie 2019, 19:11
+14/14
Livache este pe alt fus orar asa ca nu a avut cine sa ii explice, trebuia sa dea vina pe Iohannis, Cioloș, Soros sau Rezist.
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Joi, 17 ianuarie 2019, 17:38
+14/14
Minerii s-o pupe-n cocoana pe dna veorica
rov [utilizator], Joi, 17 ianuarie 2019, 21:55
+6/6
ca de 30 de ani voteaza pezedeu...
Prostia bate mai rau ca bata !!!
Viorica,lasă șmecheriile.
asavreau [utilizator], Joi, 17 ianuarie 2019, 18:05
+11/11
Decât să cauți vinovați,ia măsuri urgente.Frige și nu-i timp de prostii.Că prostii sunt ceea ce faci și spui.
Se destrama casnicia alde - psd ?
Plagarus [utilizator], Joi, 17 ianuarie 2019, 18:25
+12/12
Sterling Popescu Tariceanu baga actele de divortz,inainte de a intra la puscarie ?
tot
nahir [utilizator], Joi, 17 ianuarie 2019, 18:30
+9/9
cu ”d” începe dar îi zice dragnea nu dăncilă. ginerică (apropo, s-or fi luat porumbeii teleormăneni de bunice și nepoată, prin cele țări calde?) e cel care a fost informat târziu.
Tot ce zice vasilica trebuie înțeles automat că vine de la hamsterul cariat.
Dar întreb și eu, cine naiba trebuia să informeze? Soros?
Comment sters de user
complet_ret [anonim], Joi, 17 ianuarie 2019, 18:43
+10/10
Ce discutați voi acolo la Guvern?
asavreau [utilizator], Joi, 17 ianuarie 2019, 19:12
+12/12
Este clar că Viorica este atentă numai la problemele lui Liviu Dragnea.Pentru problemele României nu are timp și nici urechi de auzit.Și fără grevă,o analiză privind stocurile de cărbune și alte materii prime necesare se impune pe timp de iarnă.Nu rețin ca Guvernul să fi făcut așa ceva și pregătirile de iarnă,se pare că nu sunt.
Ce sa-i faci
ipolitic [utilizator], Joi, 17 ianuarie 2019, 19:23
+5/5
O,dulce inocenta. Pe de alta parte, il inteleg si pe Anton bis, nu e momentul s-o deranjam de doamna PM, cand trebuie sa conduca cu mana de fier UE, o adunatura de golani razvratiti si nerecunoscatori. Dupa Brexit, trebuie sa pregatim Frexit, Gexit, Sexit, Dexit-pana nu ramanem numai noi in UE. Si atunci sa vezi, frate, dezvoltare!
f bine ca zice asa
Anonym [utilizator], Joi, 17 ianuarie 2019, 21:49
+3/3
poate sa vada si oamenii saraci cu neuronii cat de fake si penibila e
Nea ANTON(de două ori) nu uita