Protestul Diasporei: Incidente incredibile in Piață. Cel puțin doi jandarmi au fost scoși din dispozitiv și bătuți de huligani/ Reacția jandarmilor a fost dură și a afectat și protestatarii pașnici - Hotnews Mobile
1 € 4,6590 1 USD 4,0594marţi 14 aug 2018
Cei doi
omezu [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 23:28
+31/31
Au fost lasati in urma de colegii lor si au fost protejati de protestatarii anterior gazati intens si care i-au inapoiat colegilor lor slugi ale P$D-ului.
Multumim Liviu, maine o sa iesim si mai multi!
se vede clar din imagini
Mazeta [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 23:37
-18/32
Mitingul a fost infiltrat cu protestatari pașnici.
!
tudorr [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 23:54
+20/22
I-a spune mazeto, ti-a marit veorica salariu, au ba?
ia de la pasnici:
baimarean [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 10:15
+2/2
puie M!
Jandarmii aia au fost trimisi sa moara
Jos_Dictatura_Dragnea [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 0:57
+5/5
de mana sociopatilor PSDisti infiltrati printre protestatarii legitimi.

De ce? Ca sa aiba Liviu subiect de propaganda.
pai
cucuveauamov [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 23:30
-21/31
nu e revolutie "a la #rezist"? nu va place? eee, hai, nu mai faceti mironositele. Kovesi presedinte!
Ai grija
Coco_papagal [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 23:50
+21/27
ce iti doresti! Daca intra Kövesi in politica va fi aleasa din primul tur. Iar apoi ma voi ruga pentru voi scursorilor ordinare. Muie PSD
Din pacate
TheDudeLebowski1988 [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 0:53
+9/9
Din pacate Kovesi, sau oricine altcineva capabil, chiar daca iese presedinte, nu are cu cine sa faca ordine.
Romania e o tara unde 3 sferturi din populatie e "moarta", gandeste cu curul.
O imagine care-mi vine minte exemplificativa este cea in care 4 sau 5 sateni stau si se uita cum soldatii munceau la indundatii. Asta e cea mai mare parte din Romania din pacate.
Iar P$D, cu pomenile lor, nu fac altceva decat sa perpetueze starea de mocirla generalizata.
!
tudorr [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 11:45
+1/1
E posibil Kovesi sa nu fie murdarita precum e Iohannis, omul infiltrat al USL! S-a vazut ca in ultimii ani n-au putut sa o aiba la mana cu nimic...
Pai jandarmii au fost pedepsiti de contribuabili !
DEMA GOGU' [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 0:02
0/0
Cine pe cine plateste si care sunt drepturile scrise in Carta drepturilor omului a ONU , respectiv dreptul la libera exprimare, circulatie si asociere ?!
Jandarmi?
Ochii_pe_voi [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 0:03
0/0
Nu. Sunt criminal care au gazat demonstrati pasnici, ca niste ai. adevarati nazisti. TOTUL a fost inscenat ca la Auschwitz
Va urma
Ochii_pe_voi [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 0:20
0/0
Au fost CRIME impotriva umanitatii. NU pot fi iertate, Acesti NAZISTI vor plati ca la Nurenberg. Un popor nu poate fi gazat la ordinele unor CRIMNALI ca DracNea, C. Dan si sleata de Jandarmi pesedisti (comunisti). Ordinul criminal nu ii va exonera de raspundere pe JANDARMII ICALOSI
domnul cu sapca verde
mita sucila [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 0:20
+2/2
oameni buni, va rog eu mult, mult de tot : ajutati ne sa il aflam pe dl cu sapca verde, care o apara cu bratele sale pe doamna jandarm

vreau sa ii multumesc omului ala ca a fost om
multumesc mult, hotnews (va rog inca o data, faceti asta pt noi)
Golanii aia care i-au atacat ...
DanDare [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 0:35
+2/6
... pe cei 2 jandarmi ar trebui indentificati cat mai rpd , arestati si procesele lor facute publice. Este datoria d-nei ministru Carmen Dan.

In caz contrar, este dovada clara ca ultrasii / golanii au fost angajati de PSD ca sa sparga manifestatia pasnica.

#REZIST
cea mai proasta meserie
pepper89 [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 0:44
+4/6
este la jandarmerie!
Cel mai bun lucru l-a facut sluga carmenita, acum o sa iesim si zilele urmatoare mai multi oameni enervati de porcariile astea. Da cu gaze pe cetatenii romaniei? Iti dam noi la M * dan! M* condamnatul dragnea! M* psd!
SLUGILOR
vidra [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 1:09
0/0
Slugile din jandarmerie gazeaza protestatari pasnici.

PUIE MSD! dragnea, dancila, infecta de carmen dan, ciordache, mulguta, serban galeata de zoaie, cacalicea, valcov, tradiceanu.....mama voastra de infecti, sa va baricadati prin vilele voastre facute din bani furati!
Diaspora
Stefannel [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 1:29
-1/3
M-am lamurit si cu diaspora. Numai huligani si golani.
nuuuu..nu esti lamurit
baimarean [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 10:17
-1/1
vino intre ei sa te lamuresti mai bine
pana atunci ma ia o portie de ....ie!
D
Werwolf1 [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 3:35
0/2
Daca nu erau oamenii aia sa ii apere ,mai ales baiatul ala cu sapca verde , ii luau in pungi de acolo . E bine cand dai cu gaze si cu bastonul de la adapostul scutului . Uite ca se mai intampla si din astea . Meseria de jandarm implica si riscuri de genul asta . Apropo : Unde sunt instigatorii de la protestele din 2017 ? Mai stie cineva ceva de ei ? Sau era numai jandarmu' ala pe care l-au batut ai lui ?