Jandarmeria intervine în forță contra manifestanților din Piața Victoriei: S-au făcut somaţiile legale, se va interveni spre restabilirea ordinii publice - Hotnews Mobile
1 € 4,6590 1 USD 4,0937marţi 14 aug 2018
O sa vedeți voi cine face legea
Traian2015 [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 22:33
+3/3
In nici un caz infractorii!
sclavii lui liviu dracnea, actioneaza
qwerasdf [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 22:34
+5/5
impotriva tuturor manifestantilor pasnici din cauza agentilor infiltrati, platiti de PSD!

manipulare marca sovietica!
Militianu tot militian
Jos_Dictatura_Dragnea [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 22:36
+5/5
Jandarmeria sunt tot slugi la PSD, in ciuda declaratiilor.
Gazare
Ochii_pe_voi [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 22:40
+3/3
CA la Auschwitz. Ordonata de Carmen Dan si slugile ei care conduc JANDARMERIA PRETORIANA PSD: Sa fie Judecati ca si inaintasii lor nazisti !
pot sa intreb d c ?!
liviu_ [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 22:58
+3/3
ne explica tovarasii jandragni... ce au facut protestatarii atat de grav ca sa justifice atata gaz, tunuri cu apa si "interventie in forta"

la pariu ca mai nimic... la pariu ca asta trebuia sa faca jandragneria ca sa arate ca mitingul e violent?!
Jandarmeria
Ochii_pe_voi [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 23:08
+2/2
O cocina politica CRIMINALA:
RUSINE
CVL [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 0:09
+2/2
JANDARMERIEI ROMANE! Sper ca sunteti constienti ca ati facut invers fata de ceea ce ati jurat sa faceti! Ati atacat oameni pasnici in loc sa actionati in forta doar asupra celor cativa agitatori infiltrati! Ati procedat asa cum a procedat si Chitac la mineriada! Rusine voua! Tuturor!
Tovarasi Jandarmi Pesedisti
Ochii_pe_voi [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 0:38
0/0
Mergeti de-acum ingrupuri de minim patru daca tineti la viata voastra. Ati fost niste CRIMINALI actionana la ordin si gazand zeci de mii de oameni ca niste adevarati NAZISTI
serios?
revo [utilizator], Sâmbătă, 11 august 2018, 0:38
0/0
ordinea publica?! asta ati primit ordin sa faceti? asta ati facut?

Scursori nerusinate!