Firea anunță aprobarea mitingului Diasporei din 10 august, după ce s-a consultat cu cel puțin zece instituții - Hotnews Mobile
1 € 4,7808 1 USD 4,3144joi 21 nov 2019
Ce sa mai
mitg [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 18:02
+28/34
O penibila aleasa de niste oameni la fel de penibili ca ea.
Firea a fost aleasa de absentii de la vot
emil bobu [utilizator], Marţi, 24 iulie 2018, 0:30
+8/10
Va rog din suflet, data viitoare mergeti la vot.

E un mesaj pentru intreaga tara.

Cand votati, PSD pierde. De-aia incearca sa va faca sa nu votati, s-a vazut in 2016.
Nu uita
PlutoniumBoy [utilizator], Marţi, 24 iulie 2018, 20:27
+1/1
Firea a fost aleasa prin absenta tineretului frumos si liber care a ales sa mearga la concertul Rihannei, sau ce mare star a fost in concert atunci.
Incepem Colindul la Kiseleffzece
un domn [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 18:04
+21/27
acolo vom Intona Salutul National : M@@e P$D ! si Go-Go_go / Draqnea la Bulau !
Frica saraka
Ochii_pe_voi [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 18:15
+20/24
I-a intrat puiutzei de securist frica in oase. Era groasa rau si iesea cu focuri de srtificii pe 10 august daca nu autoriza
Much ado about nothing
Lovercraft [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 19:17
-15/19
Fiasco va fi
Hai sa nu exageram
PlutoniumBoy [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 20:07
0/6
Dupa 18 luni de proteste extrem de pasnice, vine diaspora sa faca razboi?
hm..
owl [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 18:46
+7/9
O sa incerce sa saboteze participarea... Au anuntat ca ala care organizeaza e fost membru PSD...
Legea pasapoartelor ... anti-pasapoarte
knight_rider [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 19:05
+7/11
A constatat cineva ca incepand de vineri, s-a modificat legea privind emiterea pasapoartelor? Nu se mai emit in 2-3 zile .... si in 2 saptamani ..... vreo legatura?
Pasapoarte
ursu82 [utilizator], Marţi, 24 iulie 2018, 0:37
+3/3
Pașapoartele se emiteau (cele simple electronice) in două săptămâni. Acum o lună de zile am făcut eu.
De vineri a intrat în vigoare legea cu valabilitate 10 ani a pasapoartelor pentru adulți.
mda
g01an [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 19:51
+7/9
circulatia ii interesa pe ei, sigur ca da.
pai normal ca da,
nahir [utilizator], Marţi, 24 iulie 2018, 7:56
+3/5
ca d-aia s-a consultat in afara de RATB (o sa innoiasca parcul RATB, o sa modernizeze infrastructura de transport, toate pana in 10.08?) cu SRI si SIE. Normal pentru un primar gheneral al tarii.
Cum de s-a rasucit?!
MihneaR [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 20:09
+3/5
Sa intelegem clar: ce a intervenit intre momentul cand spunea ca nu poate sa aprobe si acum, cand aproba?
Nu s-a schimbat nimic in cererea de aprobare si in conditiile cerute.
Deci: cand a gresit? Atunci sau acum?
Isi asuma aceasta greseala?
cu patriarhia nu s-a consultat?
alecu77 [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 20:32
+4/6
Pentru ca deh...
Răspunsul Patriarhiei
Spiky [utilizator], Marţi, 24 iulie 2018, 8:08
+4/6
Din Evanghelia lui Dragneaaa cetireee.....Fericiți cei săraci cu duhul, căci aceia în fruntea guvernului vor ajuuungeeee.....
Sa facem deci socoteala:
scaraotchi [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 20:48
+5/7
-200.000 din Spania;
-300.000 din Italia;
-150.000 “engleji”;
-150.000 “nemti”;
-100.000 din America de Nord;
-inca 100.000 din restul lumii.
Total: 1 bulion.
-Or mai veni hai nu 1 milion, dar macar 2 milione din tara si atunci sa vad unde mi-i cazeaza dna Primar General, cu toata…larga ei marinimie…
Wow
Incomod3 [utilizator], Marţi, 24 iulie 2018, 7:13
0/6
Ce fumezi, ca pare de calitate ? :)... daca nu fumezi nimic, mai taie 5 zerouri de la fiecare numar.... o sa ne distram... :)
O mare diversiune?
Ciobanul Bucur [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 21:41
+5/7
Ma tem ca avem de a face cu o mare diversiune realizata de PSD. In sensul ca respectivul organizator, fost pesedist, in intelegere cu Dracnea, a anuntat aceasta manifestare cu un million de participanti, pentru ca acolo sa ne pomenim cu cateva zeci sau sute de persoane, dupa care haita de la A3 sa faca haz cateva zile pe seama romanilor din Diaspora. Daca asa e, inseamna ca si primareasa face parte din acest joc, ea aratand ca ia toate masurile pentru asigurarea conditiilor de buna desfasurare a milionului de participanti.
Te indoiesti
Incomod3 [utilizator], Marţi, 24 iulie 2018, 7:15
-3/7
ca vor fi mai putini de cateva sute ? :)... si nu, nu e complot PSD, nu mai cautati scuze, pur si simplu s-au lamurit oamenii cu voi. Trebuie sa fii tampit de-a dreptul sa vii mii de kilometri doar ca sa sustii istericalele unor mucosi care n-au iesit din pubertate - ca gandire, ca varsta, sunt si "venerabili" ca Sora.... :)
ne-am razgandit
xyz2033 [utilizator], Luni, 23 iulie 2018, 22:39
+5/7
de data asta facem fara autorizatie de la 'mneavoastra
ce draguuuuuuutz