Laura Codruța Kovesi, delegată la Parchetul General - Hotnews Mobile
1 € 4,6586 1 USD 4,1063marţi 13 nov 2018
Da' pe Tudorel l-ati intrebat?
Cataleya [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 16:51
+37/43
E de acord?
Dorneanu ce zice?
Are voie?
e
sucaa [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 17:22
+21/29
acum "au motiv" sa-l revoce si pe Lazar...
Heh
Soljenitin [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 23:07
+3/7
Stai sa vedem daca celor doi le da voie infractorul recidivist Dragnea.
Si astuia sa vedem daca ii da voie Ivan, si asa mai departe :-)
Ivan este Kuzmin
un domn [utilizator], Joi, 12 iulie 2018, 7:58
0/4
In Realitate
grozav
lp [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 16:53
+38/46
LCK revine in prim-planul luptei anticoruptie. Felicitari si mult succes !
Ce anume
Lovercraft [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 19:09
-10/16
e așa extraordinar în faptul că Luluța a aterizat din poziția de ditamai șefă DNA la funcția de procuror la „Serviciul de îndrumare și control”?
Experienta, breh, experienta
un domn [utilizator], Joi, 12 iulie 2018, 8:00
+2/4
Stai sa vezi Dosarul Israel cu Doi Actori penibili: Veorica si Liv Jong Un
ieri va bucurati ca
mazzola [utilizator], Joi, 12 iulie 2018, 9:26
+3/5
se va ocupa de casele din Sibiu. De fapt se va ocupa probabil de castele de pe o anume insula.
sa vezi acu
liviu_ [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 17:08
+14/20
spune la latrina 3, spune dracnea
poate cine stie ... comenteaza ceva si aia din ccr...
Ma bucur.
nlln [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 17:10
+18/24
Era unul...Stefanescu parca , Codrin, care nu ii prezicea vreun viitor( citise el probabil in stele ..sau in cafea sau... stabilise el cu PSD-ul)
Sau celalalt ..Radulescu, a carui sarcina de partid este sa propuna cate o lege, individual daca se poate, pentru fiecare infractor.

Am apreciat toate declaratiile publice ale Procurorului General.
Intotdeauna.
sugar daddy
Mazeta [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 17:15
-27/41
Moș Lazăr a luat-o iar pe Codruța în brațe. Drumul până la Sibiu l-ar fi ucis.
te-ai
nahir [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 17:53
+10/14
ramolit, mai @Mazeto, mai!
Din ce-ai fost, ai ajuns un biet postac pesedac de a3. of, of, mai, mai.
:)))
sucaa [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 18:06
+6/10
te oftici? :)))
daca
zicsieu [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 18:13
+7/11
lazar e sugar daddy atunci dragnea cu salba lui de cucoane e diabet? e de tip doua condamnari sa zicem.
Da,
2016 [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 19:03
+7/11
si pe tine te omoara pupat zilnic curul lui Dragnea! Nu zic al Vioricai, ea este doamna, nu-si da oricui dosul!
hai mosuletule,
yellowdog [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 20:31
+2/6
stim ca tanjesti in taina...
Dragnea,
bancher [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 17:16
+23/29
nu ai scapat. Bucuria ti-a fost scurta.
La inalta curte de casatie si justitie se va judeca si recursul lui Dragnea ptr cei 5 ani de puscarie pe care i-a luat la prima instanta...asteptam deznodamantul.
Atributii si conducere:
Altiro [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 17:34
+4/8
http://www.mpublic.ro/ro/content/serviciul-de-indrumare-si-control;Parchetul de pe langa ICCJ.
ii recomand codrutei sa urce dealul
Coco Whistle [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 17:42
+3/7
si sa priveasca casa ei, mediasul de sus. de asemenea niste filme cu supereroi nu i-ar strica. uneori sintem nevoiti sa ne autodepasim spre binele celor multi.
Fu..ei Codruta
Kosmos [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 17:45
+7/11
Condamnatii sa fie obligati sa aiba sapunul la ei
Eu as...delega-o...
gigiN [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 17:51
+6/10
.....pentru un singur....client: “groparul” dragnea !!!
Succes Codruta,
pepper89 [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 17:51
+9/13
poti in continuare sa vanezi coruptii, da-le la gioale!
Teapa contestatarilor care o vedeau trecuta pe linie moarta, sa va stea in gat, capete seci!
Urmatorul?
D.M.A.Gogu [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 17:51
+6/10
Astfel aflam cine e urmatorul pe lista celor ce urmeaza a fi schimbati... stie cineva un post vacant pentru un fost Procuror General care a indraznit sa nu fie obedient mustatilor? Vine la pachet cu o fosta sefa DNA, buy one get two!
Mai pe sleau spus...
Cataleya [utilizator], Miercuri, 11 iulie 2018, 18:56
+10/14
Ca sa priceapa pana si Tudorel:

De azi inainte, Kovesi este sefa sefului DNA )))
Maurul si-a facut datoria
tontu [utilizator], Joi, 12 iulie 2018, 7:44
-1/5
Nea Gusty a mutat rapid si a reusit sa diminueze vizibil pierderile suferite dupa demiterea Codrutei. Urmatoarea mutare a presedintelui, daca va fi bine si la timpul potrivit facuta, ar putea anula in totalitate efectul demiterii sefei DNA.
Abia acum se vede lucratura facuta de femeia
xrogo [utilizator], Joi, 12 iulie 2018, 9:13
-3/7
ingrozitoare, l-a anchetat pe procurorul general Nitu intr-un dosar fabricat pentru a-l demite si astfel a elibera locul pentru prietenul de familie Augustin Lazar!
Dupa ce schimbul s-a facut, dosarul a fost clasat cu motivarea ca fapta nu exista!
Acum taica Lazar ii plateste aceasta avansare si-i deleaga un loc caldut unde sa faca nimic si sa-si pastreze toate avantajele cu care cucoana era obisnuita!
Mircica, breh, stai nitzel, Dosarul Terenurilor
un domn [utilizator], Joi, 12 iulie 2018, 10:19
+2/6
Academiei in care Varanu a luat subventie APIA, acolo..e groasa