Cine este Gabriel Vlase, propunerea lui Iohannis la șefia SIE: vicepreședintele PSD apropiat de Hrebenciuc, ajuns de nevoie în tabăra lui Dragnea - Hotnews Mobile
1 € 4,6662 1 USD 4,0240luni 18 iun 2018
Inca o sansa data organizatiei infractionale
[ F ] + [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 12:37
+9/13
psd
lol !
CRMS [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 12:48
+15/19
Vlase-i ala de-l punea, de la tribuna parlamentului, pe un deputat de la USR sa i-o suga.
E clar ca Johannis nu mai are nici un chef de al doilea mandat.
de parca ar fi cu voturi.....
kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 12:51
-5/7
important e cine numara!
numirea asta e o jignire
lp [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 12:48
+13/17
mai mare decat numirea vioricai in fruntea guvernului
tra la laaa
razeshu [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 12:55
-1/7
Ionel Ionelule, ce facusi Klaus Iohanulee, mai baiatuleee ? Ai stat 2 ani sa gandesti mutarea asta ? :)) Cu exceptia refuzului de a o demite pe dna Kovesi, declaratiile sforaitoare si principiale ale ilustrului nostru conducator de tara nu s deloc dublate de fapte. Cred ca pasul urmator e rocada cu Tariceanu - ala presedinte si el lider Alde. USL n-a fost niciodata mai puternic.
Si de ce-l vrea Johanis sef SIE?! E de la Grivco?
ddutz [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 12:55
+7/11
Politica devine tot mai ciudata.
Johanis propune la SIE un sef PSD, care s-a remarcat prin:
- o activitate, cel putin dubioasa, la retrocedari de terenuri;
- activitate politica intensa in PSD, un partid unde colcaie coruptia;
- o pasiune copilaroasa pentru servicii secrete ( a citit prea multe romane de spionaj).
Ce-l mai recomanda?! Vocea si prezenta? Nu-l cunosc, o fi vre-un alt manechin?
Vrem sa extindem coruptia si pe plan extern?! Crede Johanis ca nu ne cunoaste destul lumea?
vom afla imediat de la micro-analistii de aici
kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 13:09
-9/13
ca de fapt e o lovitura de maestru a sasului, un plan secret bine elaborat pentru a-i mai trage un bobarnac lui Dragnea.
Pentru ca asta a ajuns politica la noi...
Asta apropo de
nscandal [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 13:09
+3/7
modelele de integritate si talent de care vorbea d-l Perju ca ar trebui alese de d-l Iohannis. In u.s.l. au invatat toti integritatea....si o tot aplica....cu talent....
pai
cucuveauamov [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 13:40
-2/4
d. Iohannis, aparatorul Statului de drept, ofera pe tava SIE Ciumei rosii?! Il asteptam pe Malin Bot in fata la Cotroceni urlind, cu ochii injectati, la portavoce: "Aparatorul infractorilor!"

P.S. Sigur ma insel. DIn CV-ul d. Vlase, pare la fel de pesedist precum Grindeanu.
Numirea este simplu de descifrat, decat la o
xrogo [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 14:17
-4/6
eventuala suspendare PSD sa-si numeasca un apropiat, mai bine Johann a furat startul si l-a numit pe acest locotenent a lui Tudose pe care se poate baza in cazul unui puci in interiorul PSD!
Un jeg
Googie [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 14:17
+6/10
Este un jeg ca toti colegii lui. Ma surprinde titlul dat de voi - cum adica " de nevoie"? Noi de ce nu suntem de partea lui Dragnea " de nevoie"?
aha
nash pandelica [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 14:24
+6/8
hrebenciuc, tata socru, varan, vechea secu. adica, garantat grivco. tot ca...
nu e de mirare.
o fi refuzat Tudose?
kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 15:01
0/0
sau Grindeanu?