1 € 4,6514 1 USD 3,8054joi 18 ian 2018
Versiune
Mobile
Faine repere mai avem !
FlorinG [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 20:37
+8/8
"Antena 3 a prezentat un sondaj al lui Pieleanu" suna ca "a inghitit verde de Paris in care fusese amestecata cianura de potasiu".
Asta arata ca PSD nu mai are nicio sansa
Zimbru [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 23:26
+4/4
PSD-ul cu sa fara Dragnea este dupa anul 2017 de guvernare si de majoritate in parlament, un partid sortit pieirii. Ecaterina Andronescu, o ultima scursoara. PSD este din epoca comunista, deci trebuie sa ramana istorie.
Interesant: EA este comunicator perfect PSD.
AlexJ [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 20:39
+11/11
Lectie de comunicare pentru PSD, bazat pe strategia Ecaterina, in 3 pasi:

1. Eu sunt mic, nu stiu nimic.
2. Nu e semnatura mea (corolarul: nu semnez niciodata nimic)
3. Chiar daca tema discutiei e X, cred ca ar fi mai bine sa vorbim despre Y (oameni saraci, agenda poporului, alte prioritati, multa lume vorbeste despre Y).


Astea sunt cele 3 caracteristici pe care le-am observat de fiecare data in comunicarea doamnei EA.
Success PSD.
kati - garantat vanghelie?
vasilicav [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 20:43
+6/6
serios? au facut sondajul printre proprii telespectatori?
evident
codyrocco [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 20:43
+5/5
gen, chiorul in tara orbilor. cel _mai putin prost_ din curtea scolii. dar tot n-ar fi tantea asta...ooo...nicidecum.
Lipsește o rubrică din sondaj
Lovercraft [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 20:48
-8/8
Rubrica „Ficus”.
Ai dreptate mare, de aceea mai adaug aici
Bazil [utilizator], Sâmbătă, 9 decembrie 2017, 2:57
0/0
o mare realizare a comunicatoarei E. Andronescu: http://www.plagiate.ro/Probatoriu/ioachim.a.2008aa.pdf
Lucrarea este retrasa din arhiva revistei Thin Solid Films, (revista Elsevier): https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0040609007003884
Androneskovaia
Ochii_pe_voi [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 21:21
+6/8
Groparul invatamântului românesc si colaboratoare apropiata a CRIMNALULUI ILIESCU. Tocmai potrivita in locul hotului Dracnea
factura
MoemBius [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 22:05
+4/6
pentru reclama/spalare fortata de creiere e trimisa la P$D sau la Abramburica?
.
Evq [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 22:17
+4/4
Mvaaai, nu-mi vine să cred că Pleșoianul e atât de jos...
Sa puna Shaf pe The Destroyer?
Wanheda [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 22:26
+8/8
Oh the horror!!! Sa inteleg ca distrugerea invatamantului a fost Proiectul Pilot???
E o eroare de comunicare din partea @vangarde.
alibaba_zeul_meu [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 22:26
+4/4
Tariceanu este pe primul loc.
Mda, sondaj...
Observator roman [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 22:48
+5/5
...zi-i Pieleanu si pace! Ptiu!!!
vorbeste, dar mult si prost.
IancuJianu [utilizator], Joi, 7 decembrie 2017, 22:48
+7/7
la fel cum a facut cu educatia, e distrusa de tot.
bramburica
clujanu [utilizator], Vineri, 8 decembrie 2017, 0:10
+4/4
Nu au alta mai buna
De asemenea, sa nu uitam
un_carnat [utilizator], Vineri, 8 decembrie 2017, 7:32
+2/2
Cine e groparul invatamantului romanesc. A stai, mai e si Pop.
Abramburica, corupta
Lupulsas [utilizator], Vineri, 8 decembrie 2017, 14:22
0/0
Este emblematic, ca din partea PSD este cea mai credibila aceasta zdreantza corupta, care a pus la pamant invatzamantul in RO.