Novak Djokovic: "Vreau sa dau inapoi Serbiei ceea ce mi-a oferit. Am castigat suficienti bani incat sa hranesc toata tara" - Hotnews Mobile
1 € 4,6671 1 USD 0,7172luni 22 oct 2018
Alooooo Domnu Tziriac
un domn [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 10:15
+40/48
se aude ? se vede ? se citeste clar ?
de ce?
ostrogotul [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 10:23
-28/36
vrei sa mananci pe gratis?
tu crezi ca daca hranesti saracii
Hans Metter [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 10:30
-1/33
rezolvi o problema? Eu cred ca o amplifici. Da-i omului undita nu pestele si poate poate rezolvi ceva.
da, pune-i la munca!
king david hotel [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 22:04
+1/7
pe bani putini, precum Tiriac!

POate ca saracul care dadea totul pe mancare va putea acum sa faca si altceva cu putinii lui bani.
Poate da, poate nu. Dar macar novak incearca sa faca ceva, nu doar sa castige bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani, bani.....
Tiriac nu a beneficiat de
Bogdan_100 [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 10:32
+26/32
"alimentatie sanatoasa". Fiul sa a trebuit chiar sa consume droguri pentru ca nu a avut acces la alimente sanatoase. E deci de inteles. :-)))))
Buna initiativa
marinesku [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 10:58
+4/14
Milogul se poate duce acum fara probleme in Serbia. Are unde manca. :)
Super sportiv
Bokila [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 12:38
+15/17
Daca Nole se decide sa candideze la presedintia Serbiei , castiga cu peste 60% din primul tur
e valabil si pt. tenIzmana...
kkciosuldelahamangia [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 19:55
0/6
parca o premiase guvernul mitomanului.
Patriotism adevarat
lasa [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 10:33
+17/25
Nu e prima oara cand Djokovic isi exprima patriotismul. A declarat ca e o onoare pentru el (era nr. 1 mondial) sa joace in echipa de Cupa Davis pentru tara lui.
Sper sa revina cat mai curand, este unul dintre cei mai buni tenismeni, la ora asta. Si vin si lupii tineri.......
Serbia stie
Dimijoarei_Obt [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 10:34
+14/22
cum sa sustina tenisul ! Romania ia exemplu ! Hahahaha !
..bine, noua ne place la pescuit....
RogerH [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 11:43
+4/8
...atunci cand avem balta ! Daca nu, o lasam balta! Infrastructura sportiva este o catastrofa, dar nici generatia tanara n'are chef de sport; micii, berea , masinile, facebook si somnul bun de dimineata sunt mai la indemana si mult mai placute decat a alerga pe un stadion...Daca nu (mai) avec rezultate in sport, nu e neaparat doar vina celor ce conduc. In acest domeniu, toti avem partea noastra de vina.
Sarbii sunt patrioti
alegzandru [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 13:35
+9/13
E un truism.
Stai asa
Alnivol [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 14:05
-8/14
"va oferi mancare gratuita tuturor persoanelor fara adapost si celor nevoiase" - si cum separa persoanele cu adevarat nevoiase de putorile lenese? Sa vedem cati nevoiasi vor aparea peste noapte. Se stie...oriunde exista politici sociale care ofera lucruri gratis, vor aparea si putori care sa profite de ele.
asta-i problema ta?
king david hotel [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 22:01
0/10
asta intelegi tu ci de vrea sa faca Novak?

Pacat. Si simptomatic pentru noi, romanii!
sunt separate deja
pb80tm [utilizator], Duminică, 15 octombrie 2017, 15:42
0/2
aia de care zici tu sunt in ot,teleorman. mh,gj, dj,vs sectoru 5, voluntari....
nu pleaca pomanagii la belgrad sa mance zupa lu djokovic
sarbii nus romani si desi sunt saraci totusi continua sa munceasca. mergi in serbia sa vezi ca sunt peste ro in cam toate domeniile. sau dute la moldova noua sa gezi ca desi ei nu sunt in ue pe malul sarbesc au cetatea golubac restaurata iar cea de pe malul romanesc nici macar indicator ca exista nu are, in schimb e o cladire ridicata pe bani europeni cu circuit inchis apartinand unei universitati de stat unde merg profi din an in paste iar studentii lingai merg la motelul de langa, tot cu circuit inchis. si cum zic altii mai sus noi al avem pe tiriac care vrea arenele bnr moka. ai minus