1 € 4,5975 1 USD 3,8945luni 23 oct 2017
Versiune
Mobile
foarte bine, d-aia l-am votat
miss sloane [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 15:55
-65/73
restul e can-can
clar...
liviu_ [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 17:49
+30/32
scuze 7% din romanica sunt hoti?! ca numai hotii voteaza pe cineva ca sa apere alti hoti!
iote bre,
nahir [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 19:03
+11/11
esti unul din prapaditii care l-au votat pe ipochimenul tradiceanu?!
inteleg sa votezi psd, sau orice alt partid, dar alde??? asta-i partid??? tradiceanu e om politic??? e mult pana si sub nivelul cariatului condamnat penal care inca conduce psd.
Ce i se poate reprosa DNA-ului ????
cartofil [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 19:38
+12/12
Ca prinde hotii??? Ca-i baga la puscarie pe cei care au furat si fura Romania ???? Ca o sa-l bage la Brutarie pe Senileanu, care o sa iasa de acolo in sicriu ? Ca o sa-l faca tovaras de celula cu Dragnea, care a furat trei autostrazi in Romania ?? Deci DNA-ul isi face datoria. Ca darama un guvern de corupti, asta este un fapt secundar. Ce vrea Senileanu, ca DNA-ul sa nu-si mai faca datoria, sa nu mai prinda hoti ???
Asa e
imi_pasa_de_romania [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 19:58
+6/6
Sprijin Politic > lege, corect?
Mai putin cand legea e in favoarea lor, adica a infractorilor.

Ce daca sunt anchete, ce daca e vinovat. Atata vreme cat gloata grupului infractional anuleaza tot cu un simplu vot, iar in alte cazuri dispar judecatori si procurori din procese sa se ia de la capat, este inca un "triumf al justitiei". Cand unul e prins ca fura - pentru ca bani, vile, offshore-uri, masini scumpe, vacante pe bani publici nejustificate, alea s-au petrecut magic, nu? Adica cineva le-a inventat... si prin coincidenta el sau ea beneficiau de ele... nu? Atunci ala e abuz al justitiei. Iar singurul abuz care este permis, trebuie sa fie cel de serviciu.

Am sumarizat logica celor ca tine corect?

Ma astept oricand sa zici "bine ca ne maresc pensiile si ajutoarele sociale ca doar d-aia i-am votat"...
Niici eu nu accept
fc [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 21:12
+10/10
ca un repetent in facultate si urmarit penal sa fie presedintele senatului
esti
pepper89 [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 15:56
+58/66
expirat motociclene...nu mai e mult pana se alege prafu de voi
sluga
axismundi [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 15:57
+57/65
lui Dragnea, care transmite mesajul "nu facem remaniere" prin gura lui Tariceanu. Cam asa suna. Azi o sa fie o zi interesanta.
poate bunul simt?
Francisc 1 [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 15:59
+39/45
daca dna e un cuib de infractori in viziunea voastra?
De bun simt ai auzit...molicene?
Bwana [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 16:01
+62/68
Aici nu e vorba ca face DNA guverne.
Omul tau a calcat pe bec. Sa ne mintim si sa presupunem ca este totusi nevinovat. Romania nu sta in Ilie...deci poate sa faca pasul in spate...isi probeaza nevinovatia si vine inapoi pe cal alb fluturind pieile procurilor vinovati de facatura de dosar. .. dar nu crede nici el ca e posibil...asa ca trage de imunitate ca sa stea putin in exteriorul redutei de la Rahova...
Daca i-a dat spaga lui Senileanu....
cartofil [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 19:40
+9/9
atunci omul cu 5 neveste trebuie sa-i tina spatele. Asta-i toata filozofia. Simpla, clara, o poate aplica si un repetent.
DNA
sirb [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 16:03
+61/67
DNA , nu si-a pierdut credibilitatea !!! mai broscoiule, poate tu si clica ta politica ALDE si PSD si-au pierdut credibilitatea,( daca au avut-o vreodata)
a
adrian67 [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 16:04
+45/51
Ia uite mai, ce e de Calin. Ce mare barbat e el. Ca tot esti tu Caline tare-n clont, cand ti-o veni randul or sa-ti dea astia cu executare sa te saturi.
Sluga a primit ordin sa iasa prima cu declaratia
Susufler0 [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 16:05
+49/55
de sustinere a ministrului pt a-i putea face, ca de obicei, viata mai usoara stapanului Dragnea !

PS. Cum ar fi acum ca Viorel sa ramana si servila sa plece ?
Tanase ce zice?
age008 [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 16:07
+28/32
Mingea e la el acum :)
sa vorbesti ca ingineru'
MamboNoFaiv [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 16:17
+46/50
bai frate, au luat-o toti razna in ziua de azi.
numai mesaje subversive in capul lor.
eu nu am mai auzit oameni normali sa vorbeasca asa:
"Nu putem accepta ca DNA-ul sa faca Guvernul Romaniei".
Zici ca mananca dimineata reverse engineering pe paine.

Pai atunci hai sa incepem sa vorbim cu totii asa in dodii si se duce dracului tot: nu putem sa lasam MAFIOTII sa ne inspire incredere!
Eh as'
Gigi Kent [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 16:21
-45/49
Dar de ce? Sufragerista Codruta nu iti inspira incredere?
Ai inviat d-l Kent ?!
Idealistu [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 16:43
+32/34
Sau e ordin ?
Sigur ca-i ordin.
Cuca [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 17:30
+25/27
L-au scos la inaintare si pe kent. Au nevoie de toate fortele acum.
ahhhhh
DT34 [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 18:12
+18/18
tu erai badea? sa-ti fie de ras.
mda bine ca aveti voi credibilitate :)
dan.c [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 16:24
+47/51
DNA a pierdut credibilitatea, dar a gasit-o Tariceanu :))
Gasitorului se ofera recompensa :))
corect
vax-albina [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 17:01
+21/23
același tăriceanu care a trădat patru neveste se dă ca_corect. Zău. Nu înțeleg cum de a fost ales șef al senatului.
de ce
nahir [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 19:08
+5/5
crezi tu ca a iesit cu declaratia de atac la DNA si tudose? ca sa-i multumeasca iubitului conducator, cum zicea CTP : "aceasta caricatura de ceausescu".
De ce esti rau?
LiviuX [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 19:38
+7/7
Nu a tradat patru neveste, nu a fost vina lui... Cred ca ele si-au dat seama ce fel de om e si au decis sa-l lase, ca nu merita.
Sprijinul politic deasupra dreptatii
grunespferd [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 16:26
+46/50
Ce e chestia asta „sprijin politic“? Individul respectiv este un instrument al jocului politic al tarii. Cand mecanismele de control spun (cu dovezi, pentru ca nu poti face un dosar din file goale) ca instrumentul e bolnav si nociv si daunator jocului politic democratic, Tariceanu zbiara -„DNA ne face noua guvernul“. Nu va face guvernul, vi-l distruge, daca e nociv. Asa cum este sanatos si drept sa se intample. Nu sunteti de acord? Parasiti jocul politic.
Nici noi nu acceptam
paul.g [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 16:31
+44/46
ca penalii sa conduca tara. Tara nu e distrusa de DNA, ci de mafia voastra.
Cel mai concis ...
blackarrow [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 18:29
+3/3
si la obiect commment !
ba DA, ar fi o idee
gwolf [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 16:50
+31/33
tradatorul sovietic tocmai a lansat o idee interesanta ca tema de dezbatere! DNA sa valideze guvernul !! am face brusc un pas de 10 ani inainte.
cat de toxic...
astronaut [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 17:02
+18/20
si de rea credinta poate fi acest individ , cat de lipsit de caracter , vorbeste de credibitatea DNA , pai DNA ul este o institutie si nu cred ca este sub PARLAMENTUL-penalilor ca si incredere si la aceasta neincredere ai contribuit si matale cu varf si indesat dle ''moliceanu''! alcatuiti voi psd&alde guvernul , ca e de datoria voastra dar nu cu PENALI !
Infractorii vorbesc de justitie
krank [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 17:05
+22/24
In curand violatorii vor vorbi de drepturile femeilor.
.
vidra [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 22:55
+2/2
E cea mai buna analogie!
Dar ...
AEV [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 17:14
+18/20
Dar nu putem accepta, Tăricene, nici ca guvernele să fie formate exact din ceea ce DNA investighează pentru corupție și furt!
Nu, categoric
Ochii_pe_voi [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 17:19
+16/18
Nu DNA face guvernul ci mafia rosie PSD+ALDE, adica hotii sau sperjurii penali ca Moliceanu & Co
Dormi linistit, coalitia lucreaza pentru tine
MinDepous [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 17:24
+15/17
[insa ca, in opinia sa, era de preferat ca acest lucru sa nu se intample "public, in presa, ci in interiorul coalitiei care asigura sprijinul Guvernului"]
Dormi linistit! Coalitia lucreaza pentru tine - in spatele usilor inchise, de o transparenta astfel maxima!
Eu zic a lucreze in canale, ca sa fie hip si cool - vor fi "underground" in felul asta.

Talhari ordinari.
Mosul
omezu [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 17:56
+21/23
Tariceanu, care o are mica...ma refer la incredere, pe la 7-8%, ne vorbeste despre credibilitatea DNA-ului care o "arde" pe la 60% si e in crestere. Misto!
Corect, exista prezumptia de nevinovatie.
raduVS [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 18:14
+17/21
Dar daca peste 1-2 ani se dovedeste vinovatia lor, isi asuma Tariceanu faptul ca a lasat tara in toata perioada asta pe mainile unor (posibili) penali?
ca fenechiu!?
suckthepen!!!!! [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 19:56
+1/1
)))
Liberalul din stanga si"ciuma rosie"din nascare!!
deval [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 18:36
+2/4
Cap de Pod , de la Bucuresti , daca "facea" DNA guvernul, nu mai erati nici unul pe acolo !!
Numai ca voi folositi cele mai inalte functii ca PROTECTIE pentru puscariabi, contributori , sponsori cu care ati aplicat coruptia , in trecut si cum pica cate un pion va puneti pe jelit !!
ALDE
Arkantas [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 18:45
+3/5
Dar tu cu partidul tau de buzunar poti ? Cate procente ai luat la alegeri de te dai mare la apa mica ?
Acest individ lipsit de orice moralitate
Rescator [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 19:07
+5/7
Numitul Tradiceanu este cel mai nociv si periculos
individ pentru Romania.Ar arunca toata tara in aer
pentru ca lui,numeroaselor neveste si amante,clientelei
jegoase si hotomanilor atarnatori sa le fie bine.Lucreaza
de zor cu vreo trei servicii straine si "prietene" pentru
distrugerea a ceea ce a mai ramas din Romania.
Serviciile noastre au dovezi,dar fiind si ele penetrate,se
fac ca ploua.Solutiile la rezolvarea problemei s-au
redus ,din pacate,doar la una:AFARA!
Nici noi nu vrem sa fim condusi
John M. [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 19:44
+3/5
de niste cioflingari corupti !
Cred ca vorbeste doar paPionul Sterling Popescu
Plagarus [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 20:25
+4/6
Puscaria-i va fi ultima " nevasta " ?
Dom'le, te stiu de om serios...
ofCAER [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 22:05
+3/5
Cin' sa vrea sa-i fie "nevasta" lu' Ca.-C.-A. Tariceanu?!
Spune-mi cine, cine, cine...
vidra [utilizator], Joi, 12 octombrie 2017, 22:57
+5/7
Cine l-a votat pe imbecilul asta? Tre sa ai 0 tigle pe casa pentru a-ti pune stampila pe nulitatea asta.
Dar tu ce
xrogo [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 9:47
-1/1
imbecil ai votat, hai lumineaza-ne!
La fel ca tine, pe putin
Bogdan_100 [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 9:58
+1/1
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
pentru cat de imbecili sunt romanii
gwolf [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 18:08
0/0
au fost chiar putini aia care l-au votat! A luat cam 2%, ori imbecili sunt spre 50% in tara asta.
Asa, motociclistule !
Ozmo [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 0:05
+3/5
Cicleaza-i pe toti ! Da-i in KKT de romani, ca doar v-au votat ! Lingeti ciolanul la greu, dat aveti grija sa nu va inecati cu oasele! Mai bine dati oasele la ros celor 45% !
Concluzia, in ciuda postacilor de mai sus
xrogo [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 0:41
-4/6
ALDE isi mentine pozitia si ministrul!
Ha ha ha
Bogdan_100 [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 9:57
+1/1
Isi mentine ministrul penal inca 24 de ore :-)))))
ce funny esti!
gwolf [utilizator], Vineri, 13 octombrie 2017, 11:16
+2/2
baiatu' postacii "e voi" bah, adica adeptii lui kiril si satra din plaiul kalmac. but i'm sure you already knew this, my friend (senor Bob - hateful eight)

si stai fara grija - nimeni de pe aici nu spera ca jegosii de la alde isi vor zbura ministrul, se face doar o caterinca de acest gunoi de partid, gunoi de sef de partid si de gunoaiele care l-au votat.
misto-ul de cocalari si retarzi este gratuit si ne mai face sa zambim.