1 € 4,5988 1 USD 3,9154marţi 24 oct 2017
Versiune
Mobile
Mda
Soljenitin [utilizator], Sâmbătă, 12 august 2017, 17:23
+25/29
Pai, sa nu il ierte al de sus.
s-a mai dus un pensionar cu pensie SPECIALA
Kivek [utilizator], Sâmbătă, 12 august 2017, 20:51
+17/19
e zi de doliul la PSD
ha
john70 [utilizator], Sâmbătă, 12 august 2017, 22:17
+6/8
Chiar, cat o fi fost pensia lui? 20 000, 30 000?

Poate ne ajuta vreun lucrator al Postei Romane?
...pensie...
baligosul [utilizator], Duminică, 13 august 2017, 9:02
+2/2
Nu cred că așa de mult,el a condus Securitatea ca activist PCR și nu ca militar,poate 3000-4000 lei,presupun,cel pe care la înlocuit și care a fost general colonel,cu trei stele,s-ar putea să depășească 10000 lei.
nici o emotie
cartofil [utilizator], Sâmbătă, 12 august 2017, 22:07
+6/10
simt aceiasi compasiune ca pentru moartea unui muste pe care o omoara cineva cu un plici.
a papat 30 de ani pensie speciala
Francisc 1 [utilizator], Sâmbătă, 12 august 2017, 17:30
+24/30
in loc sa stea in puscarie ! nu trebuie plans si nici macar amintit vreodata!
A murit la o varsta inaintata
Porcurorul General [utilizator], Sâmbătă, 12 august 2017, 17:45
-9/27
Linistit, dupa ce a facut 7 ani de puscarie. Cam mult as zice daca in ziua de azi scapi dupa cateva carti sau scapi curat ca lacrima ca Huidu. In fond tot trei.

Macar a avut demnitatea de a spune "am fost un dobitoc". Huidu apare pe sticla si face mishto de altii. Postelnicu poate a inteleg gravitatea faptelor, Huidu nu. Ori asta inseamna primul pas spre indreptare. Puscaria e al doilea. Adica intelegi fapta pentru care esti pedepsit.
Baaaaaa, s'tem nebuni?
Mihai Bucur [utilizator], Sâmbătă, 12 august 2017, 22:52
+6/12
Asta de scrie p-aci compara ce-a facut Huidu cu ce-a facut Postenicu!!! Mare e Gradina ta, Doamne!
Despre morti, numai de bine. Dar...
accidutzu13 [utilizator], Sâmbătă, 12 august 2017, 17:54
+24/28
dar lui sa nu-i fie tarana usoara :(
o mizerie de proces
Kosmos [utilizator], Sâmbătă, 12 august 2017, 18:00
-3/23
Cei care au facut genocid in Romania au fost aceia in functii pana la venirea lui Ceausescu. Unii si-au luat talpasita , altii trag sforile in Romania.
,,,corect...
baligosul [utilizator], Duminică, 13 august 2017, 9:11
+3/5
Fostul șef al Securității generalul Drăghici,un,,vașnic"român promovat de Anna Pauker,coetnic fiindui,a roit-o în Ungaria din 1990.
Dar ce la alții nu a fost la fel,Honeker,tartorul RDG,Republica Democrată Germană,pentru tînăra generație,nu s-a ușkit în America de Suddupă 1990?Și ăsta era neamț pe cît sunt eu german.
Hai și cu Ion!
mr_mojo [utilizator], Sâmbătă, 12 august 2017, 20:57
+14/16
Știe el care ;)
pastrez tricoul rosu in dulap
natbl73 [utilizator], Sâmbătă, 12 august 2017, 22:00
+2/4
pentru EL, care este....
Un dobitoc.
Godzillagrrr [utilizator], Sâmbătă, 12 august 2017, 21:41
+10/12
Despre morti, numai de bine. Deci... "un dobitoc".
Pacat
imi_pasa_de_romania [utilizator], Duminică, 13 august 2017, 3:18
+5/9
Imi pare chiar rau ca asa un om valoros ne-a parasit. Mi-as fi dorit sa mai traiasca putin pana se dadea o lege in care astfel de oameni erau decalrati tradatori si ar fi suferit pedeapsa corespunzatoare: cea capitala.

Cat despre motivul pentru care il consider "om valoros"? Simplu: sigur stie multe mizerii. Cu putina motivatie, poate ar fi dat suficienti "baroni" in gat.

Dar asta e. A scapat ieftin, dupa ce a dus-o bine si pe vremea comunismului ceasusit, dar si sub comunismul asa zisei "democratii" de dupa 90.

Oare ce pensie a avut?!
Un tractorist ajuns in fruntea securitatii
deval [utilizator], Duminică, 13 august 2017, 7:47
+5/7
cizmarului ! Prototipul guvernului de azi ! In integralitate !!
Amai disparut unu ,au ramas destui .
cuky [utilizator], Duminică, 13 august 2017, 7:58
+4/6
ce pensie a avut acest criminal ?
...fostul șef...
baligosul [utilizator], Duminică, 13 august 2017, 8:56
+4/6
Postelnicu a fost unul dintre șefii securității,și nu șeful securității.
Să îi reproșăm ceva pentru perioada cînd a condus DSS,Direcția Securității Statului?Sigur,să nu uităm că Securitatea habar nu a avut ce pregăteau rușii,sovieticii, prin România.Dar asta e valabil și pentru contraamiralul Dinu de la Direcția Informații a Armatei,și în general cam toți cei care trebuiau să se uite peste gard la vecini și nu au băgat de seamă ce se întîmplă și acum au pensii speciale.
Ilici
europeanul2 [utilizator], Duminică, 13 august 2017, 12:55
+2/4
Iliescu tata, mai astepti mult?
Trist
ametitu [utilizator], Luni, 14 august 2017, 0:12
+3/3
A murit in spitalul militar ? Adica asta, in continuare avea gradul militar si probabil si o pensie de general.
Traim intr-o tara de 2 bani. Un criminal ca asta , care se face vinovat de omorirea a mii de oameni , beneficiaza pina la moarte de privilegii. Parca vad ca va avea parte si de funeralii cu onoruri militare.