1 € 4,5737 1 USD 3,8993joi 17 aug 2017
Versiune
Mobile
Noi sintem de vina
do3in [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 17:40
+7/9
Daca ieseam naibii toti sa votam nu ar fi avut unii prag sa intre in parlament.
Inconstienti
CristianDragoi [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 17:46
+10/12
Astfel de negocieri ar fi trebuit sa includa reciprocitate pentru comunitatea romaneasca din Ungaria.

Din pacate Ministrul de Externe al Ungariei, Peter Szijjarto, a interzis angajaților Ministerului de Externe - în cea mai mare parte cu rang diplomatic - să participe la acțiunile oficiale organizate de statul român în cinstea zilei de 1 Decembrie in Ungaria:
http://romanialibera.ro/actualitate/international/ziua-nationala-a-romaniei--1-decembrie--produce-scandal-diplomatic-in-ungaria--guvernul-de-la-budapesta-a-interzis-oficialilor-unguri-sa-participe-la-ceremonii-434479

Prostitutie politica la cel mai jos nivel... fara prezervativ...
RUSINEE...........................................
Acidutu [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 17:49
+6/8
Afara din aceasta tara cu politicienii psd_isti, care pentru putere calca in picioare istoria acestui neam.
Degeaba au murit fruntasii ardeleni si atatia eroi ai neamului nostru, pentru demnitate nationala.
psd_istii, impreuna cu udmr_istii calca in picioare demnitatea stramosilor nostri si a celor care mai suntem in viata si mai avem puterea sa tinem capul sus.
Sa va aduca Dumnezeu cele mai teribile lucruri care vi s-ar putea intampla !
sa pice motiunea
marinar.basist [utilizator], Marţi, 20 iunie 2017, 8:38
+1/1
pentru ei, nu si pentru noi!

poate le cade o bomba in cap si pleaca cu totii asa cum au intrat in parlamentul penalilor!

trebuie scosi in afara legii si psd si udmr!
tradatori de tara
Fuscus [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 17:57
+10/12
deci pentru "pohta ce a pohtit" vinde orice si pe oricine. unde e retorica anti Soros? unde e nationalismul lui Dragnea si al PSD!? mai vine cateaua de Birchal imbracata in iie romaneasca!? si uite asa intelegem cum a capatat sens asasinatul politic mai ales in perioada legionara.
Asa da
mitg [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 18:06
+9/11
Mandri ca suntem romani.

Ce penibili sunt alegatorii PSD in aceste momente.
///
hmara [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 18:08
+12/12
Olgutzoooooo,
daca erai la PRM in continuare urlai si tipai ca e tradare de tara.
Acum de ce nu tipi?
Zdrente de oameni ce sinteti.
:))
razeshu [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 18:34
+10/12
how sweet. Tzeapa made in Dragnea trebuie sa fie completa. Asta e ultimul cui in cosciugul pachetului de promisiuni electorale promovat de marele si mandrul roman Verde care este Lotru sef pe persoana fizica. Nimic nou din partea distinsului. Sunt insa curios daca pesedeii lui din Parlament veniti din judetele Transilvane au vreo tresarire la toate acestea. Cu promisiunile goale de continut cu caracter economic s-au obisnuit fara prea mult efort din cate am vazut. Cozi de topor nasc pe tot cuprinsul maretului arc Carpato Danubiano Pontic. La furat inainte! bravi alesi. Fara numar. Nu inainte de a vota si punerea stemei celor din HarCov pe Tricolor.
Ziua națională
Celbland [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 19:05
+3/5
Vom sărbători pe 15 martie Ziua Națională a României ... datorită lui Dragnea.
Concesii
LC123 [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 20:28
+4/4
De acord cu Ziua Maghiarilor pe 15 Martie, cu conditia ca si in Ungaria sa se institutionalizeze Ziua Romanilor pe 1 Decembrie
Altfel, nu - e o batjocura!