1 € 4,5737 1 USD 3,8993joi 17 aug 2017
Versiune
Mobile
ATAC la DNA in mod FSB-KGB !!!
DanProdan1 [anonim], Luni, 19 iunie 2017, 15:34
+38/50
Siguranta Nationala din nou atacata in stil FSB-KGB !!!

DNA nu scapa de data asta cu simple DECLARATII ci trebuie sa formuleze PLANGERE PENALA asa cum prevede Codul Penal !

Cine a dat ordin de a fii ilegal inregistrata convorbirea DNA ???

Cine a inregistrat ilegal convorbirea ???

Cine a modificat si a publicat ilegal convorbirea ???

In plus daca sant Procurori DNA care nu isi fac treaba si blochaza intentionat Dosarele aflate pe Rol , scurg informatii in interes propiu ect. trebuie indentificat si scos afara din circuitul DNA .
Cum cine...Sebi, ăla de latră prin gard din Serbia
ABetterWorldWithoutVladimir [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 16:00
+21/25
A mai sacrificat niste sclavi cu "dezvăluirile" lui de care nu ne pasă. E bine acum că se va deratiza DNA de turnători. Eu nu înțeleg cum poate funcționa rtv in condițiile actuale, ca firma as evita sa dau pe post reclame la ei, au probabil o osânză de bani de la Sebi care nu a fost confiscată, dar nu e e clar că peste un an nu vor mai fi bani?
mai draga
om simplu din multime [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 16:41
-3/7
o fi ghitza banuitu' de serviciu, dar la sfarsitul lui martie, dna se plangea ca ghitza se ascunde, nu e de gasit..
mai repede, coldea a facut inregistrarile. :-)))
Nu toți procurorii sunt cinstiți
ABetterWorldWithoutVladimir [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 17:58
+1/5
Multi joaca pt Livache sau Sebi, nu avea cine să facă înregistrările. Par a fi făcute cu telefonul mobil pe masa. Oricum, ar trebui anchetată scurgerea de informații și pedepsită conform legii.
ghita nu latra
miculescu-rucar [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 20:54
0/4
el guita!
vorba cantecului:
ghita,sa vii deseara la portita
si mai guita!
cand ai guitat odata
coldea a cazut in balta
de guiti a doua oara
cine oare o sa "moara"?
dar lasand gluma la o parte,din declaratiile sefei dna,necontestate ca fiind trucate rezulta ca subordonatii dansei sunt imbuibati de bani,nu prea vrednici si vin la locul de munca cand pot si pleaca cand vor!
de fapt este o recunoastere a esecului managerial. si iata ca imbuibatii,nu prea sarguinciosii vazand ca sefa lor e asa cume(5%plagiatoare,sufragerista,amatoare de intalniri in vie) au trecut la contraatac;de si ma indoiesc s-ar putea ca unii dintre ei sa fi citit "Omul de aur"al lui Jokai Mor si sa fie dezamagiti.
PS.sa fi facut inregistrarea un om al serviciilor,vrand sa transmita un mesaj?
pai daca se constata
om simplu din multime [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 16:10
-5/25
ca inregistrarea s'a facut ilegal, se confirma ca asa gandeste si actioneaza kotrutza.
foarte bine ca se ancheteaza.
sper sa se ancheteze pt. aflarea adevarului, nu pt. albire.
inregistrarea a fost facuta tot de unul din interior.
ceea ce duce cu gandul ca sunt si procurori care'i doresc raul, sau, poate, sa scoata adevarul la lumina.

intre timp, otv ghitza jubileaza de bucurie ca se ancheteaza.
or fi fost intercalate...sintagme, dar vocea e neschimbata. de unde ca...sintagmele iesisera pe aceiasi guritza. :-)
la o cercetare serioase se va vedea si daca inregistrarile au fost prelucrate, si de cine.
Hai să ne lămurim
lsorin [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 17:04
-4/10
Sunt două chestiuni:

1 - DNA a sesizat procurorul general pentru a aprecia daca se impune sesizarea din oficiu pentru infractiunea de inducere in eroare a organelor judiciare.
Dar organelel judiciare fac documentări/anchete la TV?
Câți politicieni au promis marea cu sarea și câți au fost cercetați pentru inducerea... ?
Dacă înrefâgistrarea este o minciună, atunci vorbim de calomnie și trebuia să se plângă LCK, nu DNA-ul.

2 - Procurorii DNA s-au sesizat totodata oficiu pentru infractiunea de folosire, "in orice mod, direct sau indirect, de informatii ce nu sunt destinate publicitatii ori permiterea accesului unor persoane neautorizate la aceste informatii".
Păi dacă e o făcătură, înseamnă că nu s-au dat publicității ”informații”, ci ”povești”.
Dacă este făcătură!
DAR DACĂ NU ESTE FĂCĂTURĂ?
Ei, da, atunci chiar s-au dat publicității mizeriile DNA-ului.
esti cam simplu, cam ca toata gandirea PSD-ului
AliKimiku [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 18:30
+2/6
.
of doamneeee!
danete [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 15:37
-5/27
asta e chiar pentru prostii prostilor.
Danete ciucalete , credeam ca sunt prosti cei care
DEMA GOGU' [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 15:46
+9/19
...se uita la televiziunile infractorilor Voiculescu si Ghita.
Tu chiar ai crezut ?!
Nu e adevarat!
Martinezu [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 15:46
+11/19
Telespectatorii Antenei 3 si RTV nu urmaresc comunicatele DNA.
ceva ceva ai nimerit tu...
bogdan1477 [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 16:14
+7/13
Doar ca pentru prostii prostilor e inregistrarea RTV, care se vede ca-i trucata de la o posta. Fara a fi vrun expert iti dai seama ca sunetul nu e continuu ci sunt lipite bucati diferite. Da' pentru romanuil mindru ca e roman important e doar ce zice la rtv si antena3. ca de, atit il duce neuronul.
exprimare de baschetbalista
Mazeta [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 15:46
-34/42
"Eu dupa decizia Curtii Constitutionale mi-as fi dorit sa iesim cu un dosar cu un ministru, ca ma gandesc ca totusi presam. Sau, ma rog... ceva dosare importante"
inhatzatu'
om simplu din multime [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 16:18
0/4
este tot din vocabularu' basketbalistic ?! :-)
"sa'i inhatzam !"
pe ei !
exprimare de ..
exilatul [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 16:29
+2/6
imbecil...sau ia o cum vrei...nu inteleg de ce te scr-mi sa sa ti iese pe gura ceva care deobicei se evacueaza pe alta..gaura...
ce-i rusnacilor,
yellowdog [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 19:00
+1/5
nu v-a iesit pasenta?
rock
TLiviu [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 15:50
+12/16
daca un singur fragment ..unul sigur e demonstrat ca e "compilat" totul pica si ,ziaristi o pot face simplu ,sigur exista copii audio ale interventiilor publice -doar o mica comparatie "et voila " qed. DNAul sigur are ceve copii audii, ar putea sa "scape" originalul in presa...
4%
om simplu din multime [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 16:43
-1/9
daca e sub acest procent, inregistrarea e legala si autentica. :-)
Nu mai stiu ce sa mai cred...
Gigi Kent [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 16:04
-18/28
Toata propaganda si toti postacii stalinisti de pe HN.ro imi spun ca in sedintele respective Kovesi nu a zis nimic gresit, ca totul e normal si acum vine insusi DNA-ul si zice "...risca sa conduca la acreditarea unei idei false si anume ca procurorul sef al Directiei Nationale Anticoruptie ar da ordine ca procurorii sa investigheze anumite persoane sau sa directioneze ancheta intr-un anumit sens".

Pai ce facusi ma nene, ma?
kentane
ras-putin [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 16:38
+2/10
iar te-a trimis dracnea dupa tigari si ai facut un stop pe HN ca sa te mai dai putin in stamba?
Dar haita de la A3?
Ciobanul Bucur [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 16:15
+8/18
Cel care l-a interogat pe Ponta aseara la A3 ii cerea imperativ sa-l determine pe premier ca imediat sa ia masuri pentru demiterea d-nei Kovesi.
Acum, una blonda din haita luase foc si cerea ca toti jurnalistii sa faca front comun impotriva d-nei Kovesi.
haha
ras-putin [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 16:35
0/4
nu-si permite pontalaul sa faca asa o greseala, ca iasa oamenii in strada si matura si cu dracnea dar si cu grindy si monta la un loc. cu sau fara motiune de cenzura.
La inregistrarile audio e cu "pixeli" ?
Susufler0 [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 17:07
-1/7
Lipsa sau adaugati ?
Sunt "esantioane"
Bogdan_100 [utilizator], Marţi, 20 iunie 2017, 13:21
0/0
nu pixeli. Cand esti necunoscator mai bine te abtii sa scrii aberatii.
"...nu va mai uitati la A3!"
Fadds [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 19:59
+2/4
Din ce citesc eu aici se pare ca postacii securisti se uita mai mult la a3 si rtv decat aia pe care ii critica, nu e de mirare ca fac astia atata audienta.
o fi doar fum marca RTV....
Iulian_c [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 20:41
+1/5
...dupa mizeria cu clipul anonymous realizat de nemernicii de la RTV ... acum incearca alta bagatela ....
Sigur ati auzit de Photoshop .... dar de VOCO ati auzit .... urmariti ce poate face :
https://www.youtube.com/watch?v=RB7upq8nzIU
RTV-ul este toxic.
da,
miculescu-rucar [utilizator], Luni, 19 iunie 2017, 21:19
-2/4
este toxic!
realmente toxic!
mai ales pentru coldea,a fost foarte toxic!
Martorii lui Kovesi
gigiore [utilizator], Marţi, 20 iunie 2017, 8:37
-1/3
Exista cineva pe aici care sa n-aiba icoana cu Kovesi pe peretele dinspre est?
S-a intrebat vreunu daca inregistrarile sunt adevarate?
Eu
Bogdan_100 [utilizator], Marţi, 20 iunie 2017, 13:20
-1/1
Icoana e pe peretele de Vest si evident "inregistrarile" sunt "peticite" !